Bingöl’ün yöresel çiçek balı geldi

Bingöl’ün yöresel çiçek balı geldi ve 17 Ocak Salı Bim aktüel ürünleri arasında raflarda yerini alacak. Eğer sizde sabah kahvaltılarında bal tüketmeyi seviyorsanız bu ürünü satın alabilirsiniz.


bingolun-yoresel-cicek-bali-geldi

Bingöl’ün yöresel çiçek balı geldi ve 17 Ocak Salı Bim aktüel ürünleri arasında raflarda yerini alacak. Eğer sizde sabah kahvaltılarında bal tüketmeyi seviyorsanız bu ürünü satın alabilirsiniz. Ürünü satın aldıktan sonra ise gerçekten çok değerli vakitler yaşayacaksınız diye tahmin ediyoruz. Örnek vermek gerekirse Bingöl gibi uzak yerlerde şehirleşme ve sanayi çok gelişmediği için değişik üretimler ortaya çıkıyor. İnsanlar hayatta kalmak için hayvancılık veya tarımla uğraşıyorlar ve bu alanda büyük projelere sebep olan yatırımlar yapıyorlar.

Bingöl’ün meşhur çiçek balı sadece 13 lira 90 kuruş gibi ucuz kampanya ile satışa çıkacak. Balı almak için geç kalmayın çünkü bu meşhur balı sabahları kahvaltıda bal sevenler alacaklardır. Yanında tamamen organik olan bir tereyağ alıp sizde sabah kahvaltılarınızı çok yüksek damak tadına sahip bir şekilde bitirebilirsiniz. 640 gram ağırlığında olan bu balı isterseniz bir komşunuza veya arkadaşınıza sabah kahvaltısına giderken de satın alabilirsiniz. Bu ürünü satın aldıktan sonra çok rahat bir şekilde tüketebilirsiniz.

YÖRESEL ÇİÇEK BALI BİNGÖL’DEN GELİYOR

Yöresel çiçek balını tüketmek için de ayrıca elinizden gelenin en iyisini yapabileceğinizi tahmin ediyoruz. Çiçek balı ayrıca sağlıklıdır ve günümüzde en çok tercih edilen ballar arasında yer alıyor. Ünlü markalar olmayan Bim aktüel ürünlerinde genelde halkın bildiği markalar yerini organik üretim yapan markaların ürünleri de tercih ediliyor. İşte bu çiçek balı Bingöl’ün toprak kokusunu evimize getiriyor. Sizde çiçek balı ile kahvaltıyı denemeden güne başlamayın.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: OSMAN DÖNMEZ

Gazetecilikle ilgilenen Osman Dönmez teknoloji alanında uzmanlaşmış ve aktüel ürünler olduğu fuarlarda görev almıştır. Gazeteci kimliği ile büyük markaların haberlerini siz okuyuculara aktarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

granit-karniyarik-tenceresine-asik-olacaksiniz

Granit karnıyarık tenceresine aşık olacaksınız

Granit karnıyarık tenceresine tasarımı ve oldukça ekonomik fiyatı yüzünden aşık olacaksınız. Bu anlamda ortaya çıkan detayları bu haberde okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir