Bimde Satılan Vestel Venüs ve Bim 7 Aralık


Öncelikle bimde buhafta bimaktuelurunler.net ailesi olarak pek çok farklı adresten daha önce ve daha hızlı bir şekilde bim ürünlerini size ulaştırmaya devam ediyoruz. Bim ürünleri söz konusu olduğunda şu ana kadar aktüel kataloğu içerisinde çok farklı ürünlerin satıldığını gördük. Son zamanlarda karşılaştığımız pek çok ürüne kıyasla Vestel Venüs Cep Telefonu için ayrıca bir başlık açmamız gerektiğini düşünerek bunu öncelikle yorumlamaya karar verdik.

Bimde Satılan Vestel Telefon Özellikleri

Tüm özellikleri ile inceleyeceğiz. Dilerseniz öncelikle fiyatı ile başlayalım. Vestel Venüs V4 cep telefonu sadece 949.00 tl fiyat ve Vestel servis güvencesi ile kaliteli olanı uygun fiyattan buluşturmaya devam ediyor. Gururla yerli sloganı ile ön plana çıkan bu cihazların son derece yoğun internet yorumlarına kaynak olduğu söylenebilir.

Bu yorumlar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz pek çok internet sitesi ve foruma göz atabilirsiniz. Ben bu yorumları daha sonrasında detaylı bir şekilde yazacağım. Dilerseniz siz de bu ürünlere ve yorumlara göz atabilirsiniz.

Teknik özelliklerine geri dönecek olursak Android 7.0 Nougat sürümü ile bizi karşılayan Venüs v4 13 mp arka ve 5 mp ön kamera ile ortalama bir kamera seçeneği sunuyor. Ekran büyüklüğü araştırmalarla ülkemizde en sık tercih edilen 5.5” ekran olduğu için onun için ayrıca yorum yazmayacağım.

Vestel Venüs V4 için dahili hafıza seçeneğine göz atacak olursak karşımıza 32 GB’ın çıktığını ve bu fiyatta satılan bir cep telefonu ile kıyaslayacak olursak oldukça tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz. Yine ram 3gb olarak ön plana çıkarken 5000 mah bataryası ile de ortalama veya ortalamanın üstü bir cep telefonunu sadece 949 tl den satın alabiliyorsunuz. Tüm bu seçenekler hakkında bilgi sahibi olmak için dilerseniz bim mağazalarına göz atabilir yada internette bilgi paylaşımı yapılan forumlara da bakabilirsiniz.

Bunun dışında bimde bu hafta köşesinde 7 aralık ürünleri arasında petek üstü ısı yönlendirici 24.90 tlden dijitsu marka mini ısıtıcı ise 2 çubuklu olanı 39.90 tl den Kumtel çift taraflı elektrikli ısıtıcı ise 75.99 tlden ön plana çıkıyor.

Bim aktüel 7 aralık ürünleri bölümünden diğer katalog sayfasına geçiş yapabilirsiniz.

 

 

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir