Bimde Satılan Turbo Fırın


Bir süre öncesinde bimde satılan ürünler hakkında ara ara inceleme yazısı yazacağımızı belirtmiştik. Bimde satılan turbo fırın konusunda detaylı bir inceleme yazısı ile başlayalım istedik. Ne kadara satılacak hangi fiyattan satılacak ve alınır mı? Sorularının cevaplarını birlikte inceleyeceğiz.

Bimde Satılan Turbo Fırın Alınır mı

Öncelikle aynı fırının internet sitelerinde (fırsat sitesi olarak ön plana çıkan alışveriş sitelerinde) yaklaşık 50 TL daha pahalıya satıldığını söylemek istiyorum. Simfer markası ile bim raflarında yerini alacak olan bu fırının uzun süredir kullanıcı olan bir kitlesi bulunuyor.

Bunların yorumlarına göre ortalama bir fırından beklediğiniz tüm artıları size sunduğunu söyleyebiliriz. 40 litrelik iç hacmi ve 6 fonksiyonu bulunması nedeniyle de son derece kullanışlı bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

Bimde Satılan Turbo Fırın Özellikleri

Bu fırının pek çok farklı özelliği bulunuyor. Bunun dışında 90 dk ya kadar ayarlanabilen ve pişirmeyi kesen mekanik saati en dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor. En dikkat çekici diyoruz çünkü muadilleri olarak satılan pek çok fırının bu özelliği bulunmuyor. Mekanik saat barındıran fırınların büyük bir çoğunluğu fırında pişirmeyi kesmediği için akıllarda soru işaretlerinin oluşmasına neden oluyordu. Bimin bu ürünü ile çok farklı bir özelliği de beraberinde getiriyor.

Ne Kadara Satılacak

Bonus, maximum ve world card ile 6 taksit avantajı ile sadece 249,00 TL’den raflarda yerini bulacak bu ürünün son derece ekonomik olduğunu söyleyebiliriz. İçerisinde bulunan tepsisi ile de sizi ekstra masraflardan koruyan bu fırın bize göre alınabilecek ürünler arasında yerini alıyor. Farklı bir ürün satın almak isterseniz internet üzerinde araştırma yapabilirsiniz.

Simfer Fırın Alınır mı

Bu marka özellikle küçük ev aletleri başta olmak  üzere (fırın belki de ilk sırada yer alıyordur) uzun süredir üretim yaptıkları araçlar arasında yerini alıyor. Bu sebepten gönül rahatlığıyla Simfer kalitesine güvenebilirsiniz. Bir süre bende Simfer fırın kullanmış ve bu markanın kalitesinden oldukça memnun kalmış biriyim. Üstelik 2 senelik garantisi olması nedeniyle de gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Son derece ayrıcalıklı bir ürün olarak ön plana çıkan bu ürünü rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak için bimde bu hafta bölümüne göz atabilirsiniz. Sağlıkla kalın…

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy J7 Prime Cep Telefonu

Hızlı bir şekilde bimde satılan ürünleri değerlendirmeye devam ediyoruz. Ara ara bim raflarında görmeye alıştığımız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir