Bimde Satılan Termal İçlik


Söz konusu olan Bim marketleri olduğunda her geçen gün daha farklı ve daha ayrıcalıklı bir ürünün tanıtıldığını görebiliyoruz. Bu sebepten bu web sitesini kurarak bimde bu hafta bölümünü hızlı bir şekilde yazmaya çalışıyorum. Şimdide bim termal içlik konusuna elimden geldiğince değinmeye çalışacağım.

Bimde Satılan Termal İçlik

Çoğunlukla bim ürünlerini yorumlarken diğer web sitelerini inceliyorum ve kullanıcı yorumlarına göz atmaya çalışıyorum. Yine de önceliğim bir ürünü inceleme yazısını yazmadan önce kesinlikle kullanmak olduğu için termal içlik içeriğini biraz beklettim.

Beklettim diyorum çünkü zamanın geçmesini ve biraz daha bu ürünü kullanmayı bekledim. Kesinlikle çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Şimdi diyeceksiniz ki “ürün 30 kasımda satışa sunulacak sen ne ara aldın da kullandın.” Kesinlikle haklısınız ama bu ürünün aynısını ben geçen seneden beri kullanıyorum.

Termal İçlik Özellikleri

Öncelikle %63 polyester içeriğe sahip olması piyasada satışı yapılan pek çok marka içlik ile aynı oranda olmasını sağlamış. Bunun dışında %34 viscon ve %3 elastan içeriği ile üretilmiş olması da sıcaklığı içerde tutması için son derece önemli olmuş.

Daha önce kullandığım termal içliklerin büyük bir kısmı görevinin dışında sadece güven veren bir elastikiyet sağlarken bimin verdiği termal içliğin beni rahat ettirdiğini ve kullanım kolaylığı sağladığını söyleyebilirim. Bu sebepten gönül rahatlığıyla denenebilir.

Termal İçlik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hepsinden önemlisi polyester oranının %70’in üzerine çıkması çok tavsiye edilmiyormuş. Sizi sıcak tutarken terleten bir termal içlik daha kolay hasta olmanıza neden olabilir. O sebepten hem elastik olmalı hem de sıcaklığı içerde tutabilmeli…

Bunun dışında marka ikinci sırada kalıyor. Bu konuda bana güvenebilirsiniz. Çok ama çok kaliteli markaların içliklerini giyip kullanmış biri olarak bimde satılan termal içlikten çok da sıcak tutmadıklarını söyleyebilirim.

Üçüncü dikkat etmeniz gereken şey ise kullandığınız bu ürünün vücudunuza tam oturuyor olması gerektiğidir. S beden giyerken M beden satın alırsanız aşırı boşluk oluşacağı için ihtiyacımız olan sıcak tutma özelliğinin dışına çıkması söz konusu olacaktır. Bu konuya da özellikle dikkat etmek gerekmektedir.

Ne mutlu ki bim aktüel ürünler içerisinde uygun fiyata bu ürünün tüm bedenlerini satın alabiliyoruz. O kadar ürün hakkında bilgi vermişken fiyatı hakkında da bir şeyler söyleyelim. Sadece 34.90 TL’ye satın alabiliyorsunuz. Aklınıza takılan herhangi bir şey olursa yorum bölümünden bize yazmanız yeterli olacaktır.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy J7 Prime Cep Telefonu

Hızlı bir şekilde bimde satılan ürünleri değerlendirmeye devam ediyoruz. Ara ara bim raflarında görmeye alıştığımız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir