Bim’de Satılan Tavuk Bonfile Fiyatı


Hızlı bir şekilde bim ürünleri hakkında bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz. Bu konuda kadın denince adresi bize bim tavuk fiyatları yazısı ile çok ciddi yol göstericimiz olduğunu yazımıza başlamadan değinmek istiyoruz. Kısa bir süre içerisinde bimde satılan tüm tavuk ürünlerinin fiyatlarına değinmeye devam edeceğiz.

Bim Tavuk Bonfile Fiyatları

Bim ürünleri arasında (özellikle tavuk fiyatları açısından) en yüksek fiyatın bonfile olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Son zamanlarda yer alan fiyat dalgalanmasında da en çok dikkat çeken yükselişin tavuk bonfile fiyatları üzerinde oluştuğunu görmek mümkün olmaktadır. Önceki fiyatları ile (ki burada öncekinden kastımız 21 günlük süredir) 1 tl’ye yakın bir artış olarak ön plana çıkmaktadır.

Tavuk bonfile fiyatı 17,95

Güncel Fiyat: 18,95 TL

Yeri geldikçe yazılarımızda güncel fiyatlarına yer vermeye devam edeceğiz. Her geçen gün farklı bir ürün seçeneğinin ön plana çıktığı bim ürünlerinin olmazsa olmazı diyebileceğimiz tavuk fiyatlarını bu durumun biraz daha dışında tutmanın daha mantıklı olduğunu düşünenlerden biriyiz. Farklı fiyat aralığına ve ürün seçeneklerine göz atmak isterseniz sadece yorum bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. 

Yeni Tavuk Fiyatları

Bunun dışında yine dikkatimi çeken bir diğer fiyatın ızgara tava fiyatında olduğunu belirtmek isterim. Çünkü güncel fiyatına göz attığımız zaman aşağıdaki gibi bir fiyat aralığının bizi karşıladığını görmemiz mümkün olabiliyor.

Tavuk ızgara tava fiyatı 17,50 TL

Güncel Fiyat: 19,95 TL

Yaz Aylarında Değişme Olur mu

Bizi asıl ilgilendiren konu başlığının tavuk fiyatlarında meydana gelen dalgalanma olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte tavuk fiyatlarında aşağı yönlü bir hareketlenme olur mu? Bu konunun cevabını verebilecek kadar bilgi sahibi olmadığım için net bir cevap vermem ne yazık ki mümkün değil.

Yine de yem fiyatlarının ve diğer masrafların bütünüyle dolara endeksli olduğunu düşünecek olursak en azından bu yaz için aşağı yönlü bir hareketin olmasının pek mümkün olmadığını söylemek mümkün diyebiliriz.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak için dilerseniz kadın denince adresine göz atabilirsiniz. Biz çoğunlukla tavuk fiyatları ile ilgili bilgilendirmeyi o adresten elde etmeye çalışıyoruz. Daha detaylı bilgi için bu adrese göz atmanız yeterli olacaktır.

 

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy J7 Prime Cep Telefonu

Hızlı bir şekilde bimde satılan ürünleri değerlendirmeye devam ediyoruz. Ara ara bim raflarında görmeye alıştığımız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir