Bimde Satılan PS4


Bimde satılan ürünleri ara ara sizinle paylaşıyoruz. Şu zamana kadar evler için, gençler için ve yuva kuranlar için pek çok farklı ve kalitlei ürünü uygun fiyattan sattığına şahit olmuştuk. Şimdi ise bimde satılan ps4 incelemesini sizinle paylaşmak istiyoruz. Bu konuda pek çok teknoloji sitesinde ve haberlerde görmek mümkün oluyordu. Şimdi playstation 4 ile birlikte yeni ve güncel olan her ürünü satmaya başladıklarını da görmek mümkün oldu.

Bim Play Station 4 Satacak

01 şubat 2019 tarihinden itibaren sınırlı sayıda ürünü bim raflarında görmeye başlayacağız. Bimde satılan ps4 ürün olarak normal bir ps4’den farklı olmayacak. Yani 500 GB’lık sürüm de var olan bütün özellikleri bu üründe de görmek mümkün olacak.

Bimde Satılan PS4 Özellikleri

Katalogda gördüğümüz kadarıyla oyun bim ps4 500 gb konsol ile birlikte 1 adet oyun kolu, 1 adet Red Dead Redemption 2 (Oyun) da içeriğinde gelenler arasında yer alacak.

Ürün iki sene garantili olmasının yanı sıra HDMI girişi, bluetooth ve wi-fi özelliği ile karşımıza çıkacak. Ürünle beraber verilen oyunun hepsiburada.com da ki satış fiyatının 369,00 TL olduğunu ve ürünün ortalama olarak boş (oyunsuz) versiyonlarının fiyatının 1400 – 1700 TL arasında olduğunu düşünecek olursak 1999 TL fiyatın ortalama bir rakam olduğunu söyleyebiliriz.

Bimde Satılan PS4 Uygun mu

Ben araştırma yaptığım zaman 1999 TL’lik fiyata göre daha uygun fiyatlı olarak bazı internet sitelerinde de bu ürüne rastladığımı belirtmek isterim. Daha uygun fiyatlı boş (oyunsuz) ps4 satın alarak oynamaktan zevk alacağınız başka bir oyun satın alma imkanına da ulaşmanız mümkün olabilir. Tercih sizindir.

Bim, A101 ve Şok gibi marketler ara ara getirdiği bu teknolojik ürünler sayesinde isimlerini duyuruyorlar. Yine de fiyat bakımından daha uygun seçenekler sunan pek çok adres olduğunu da unutmamak gerekiyor. O sebepten bimde satılan bu ürünlerin uygun fiyatlı olanlarının alınması da son derece büyük bir önem arz ediyor. Daha fazla bilgiye ulaşmak için bimde bu hafta bölümüne göz atabilirsiniz.

 

 

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir