Bimde Satılan Peynirler


Yemeklerin ve kahvaltıların olmazsa olmazı peynirler şu ara ciddi anlamda el yakıyor. Fiyatlarında meydana gelen artışı bir kenara bırakacak olursak bimde satılan peynirler adını çok duyurmaya başladı. Dilerseniz market bölümünden sitemizde yer alan anlık indirimlere de göz atabilirsiniz.

Bimde Satılan Peynirler

Bildiğiniz üzere Bim marketlerinde çok fazla peynir satılmaktadır. Bunların bir kısmı aktüel ürünlerle beraber gelirken bir kısmının da anlık indirim yada dönemsel/bölgesel olarak satıldığı bilinmektedir. Bim ürünleri söz konusu olduğunda aknaz peynirlerinin adının geçmemesi haksızlık olacağı için bu peynirin fiyatları hakkında öncelikle bilgilendirme yapmak istedik.

Aknaz Beyaz Peynir Fiyatı

Benim açımdan bimde satılan peynirler arasında en başarılı olanı hiç şüphesiz aknaz beyaz peynirdir. Fiyatına bakacak olursak 750 gramlık paketlerinin 11,95 TL den satıldığını söyleyebiliriz. Sofraların olmazsa olmazı beyaz peynirlerin fiyatlarına genel anlamda göz attığımız zamanda diğer ürünlere göre daha uygun fiyatlı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Aknaz Tost Peyniri Fiyatı

Peynir dendiği zaman beyaz peynirle beraber isminin anılmasını sağlayan tost peyniri/kaşar peynir de fiyatları bakımından son zamanlarda tüketiciyi biraz üzüyor.

Aknaz tost peyniri bir kiloluk paketlerinin fiyatının 21,95 TL olduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki bu fiyatların ekim ayı itibariyle alındığının da altını çizmiş olalım.

Bim Beyaz Peynir İndirim

Bölgesel yada dönemsel olarak bimde satılan peynirlerde indirim yapıldığı biliniyor. Buna daha önce ki yazımızda da değindiğimiz gibi çoğunlukla bölgesel olduğu için bu adresten paylaşmanın yanlış olacağını düşünüyoruz. Yine de fiyatlar güncellendiğinde yada yeni bilgiler geldiğinde buradan sizinle paylaşacağımıza emin olabilirsiniz. Bim ürünlerinin fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy J7 Prime Cep Telefonu

Hızlı bir şekilde bimde satılan ürünleri değerlendirmeye devam ediyoruz. Ara ara bim raflarında görmeye alıştığımız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir