Bimde Satılan Keysmart Çamaşır Makinesi


Bazı ürünlerin satıldığı fiyat aralığından daha yüksek rakamlar hak ettiğini söyleyebiliriz. Hiç şüphesiz keysmart çamaşır makinesi de bu ürünlere oldukça benzer ürünleri bizimle tanıştırmaya devam ediyorlar. Bimde satılan çamaşır makinesi 18 ocaktan itibaren satışa sunulacak olan bu makinenin artılarını sizler için araştırdık. Cevabı yazımızda:

Bimde Satılan Çamaşır Makinesi

Öncelikle makinenin avantajlarından bahsetmek istiyorum. Biraz sonra özelliklerine detaylı olarak giriş yapacağımız bu çamaşır makinesinin muadili sayılabilecek pek çok makinenin daha yüksek fiyatlardan satıldığını belirtmek isterim.

Bu makinenin ilk dikkat çekici özelliği A+++ enerji sınıfına sahip olması ki bu bile onu başlı başına bir avantaj haline getiren bir özelliktir. Bu durumda 8 kg kapasitesi ise bu makinenin geniş aileler için bile yeterli olabilen bir özelliğe sahip olması anlamında önemli bir noktada yer alıyor. A sınıfı elektrik tüketen çamaşır makinesinden 5 de 1 daha ekonomik olması da diğer cazip noktaları arasında yer alıyor.

Kaç Programlı

Bu farklı makinenin 15 program özelliği ile son derece farklı bir alanda yer aldığını belirtmekte fayda var. Pek çok makinenin aksine bu fiyat aralığında yer alan makinelere kıyaslayabiliriz. O zaman Keysmart bu anlamda kaliteli olanı uygun fiyattan size sunmayı başarmış.

Bimde Satılan Makine Kaç Devir

Pek çok avantajlı özelliği olduğundan bahsettiğimiz bu çamaşır makinesi 1000 devir özelliği ile de dikkatleri üzerinde toplamayı başarmış. Şu an piyasada satışı yapılan pek çok çamaşır makinesinin sahip olduğu özelliklere tek başına sahip olan bu makinenin ciddi anlamda avantaj olarak ön plana çıkan noktalarından sadece bir kaçını oluşturduğunu söyleyebiliriz.

Kurulumu Nasıl Yapılır

Bimde satılan çamaşır makinesinin kurulumu nasıl yapılır? Sorusunu çok sık duyduğumuz için bu konuya da açıklık getirmek istedik: Bu makine Arçelik servis garantisi altında bir cihaz olduğu için sms randevu sistemi ile kurulumu yapılıyor. Bunun için ürünü satın aldıktan sonra en geç 7 iş günü içerisinde ücretsiz montaj ve teslim işlemini gerçekleştiriyorlar.

Son olarak bu ekonomik cihazın sahip olduğu zamanı geciktirme özelliği de çamaşır makinesini çalıştırmak için uygun zaman bulamayanların ilacı olacağa benziyor. Oldukça ekonomik bir cihaz olduğu için tavsiye ediyoruz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir