Bim’de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir?

Bim’de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir sorusuna yanıt aradığımız bu yazımızda sizlere 7 Şubat 2016 aktüel ürünlerinde olan kekten bahsedeceğiz.


bimde-satilan-cikolatali-keklerin-zarari-nedir

Bim’de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir sorusuna yanıt aradığımız bu yazımızda sizlere 7  Şubat 2016 aktüel ürünlerinde olan kekten bahsedeceğiz. Bim aktüel ürünleri arasında olan kekleri sizde her gün mağazalarda çok uygun fiyata bulabilirsiniz. 7 şubat aktüel ürünler kampanyasında olan Ülker marka rulo pasta keki kampanyasında bazı insanlar bu kadar lezzetli bir ürünü çok ucuza bulunca zararı nedir diye merak ediyorlar ama bu keklerin hiçbir zararı bulunmuyor. Bim marketlerinde satılan ürünlerin garantisi oldukça iyi olacaktır diyebiliriz. Kekleri satın aldığınızda sizde satılan keklerin ne kadar lezzetli olduklarını göreceksiniz. Keklerin bir zararı yoktur. 

Bim her hafta değişik ürünlerle halk günü yapıyor ve bu günleri aktüel günler olarak adlandırılıyor. Bahsi geçen ürünlerin yanında değişik markaların kekleri marketlerde stok halinde bulunuyor ve sürekli olarak güncelleniyor. 2 liranın altında bir fiyata satılan bu ürünleri satın almak için sizde Bim marketlerine gidebilirsiniz. Bu kekleri ise isterseniz bir yolculukta isterseniz de çay yanında tüketebilirsiniz. Oldukça keyifli olduğu gibi aynı zamanda sağlıklı bir öğün için birebir olacaktır. Keklerin yanında ayrıca sizde mağazalardan gün içerisinde tüketmek için çikolatalı kek alabilirsiniz.

Bu hafta gelen aktüel ürünlere baktığımızda rulo pasta şeklinde bir kek görmekteyiz. 2 lira 45 kuruş olan bu keki sizde 2 paket satın alarak akşam yemeğinden sonra bir tatlı servisi yapabilirsiniz. Bu tatlı servisi ile genelde insanların merak ettiği tarzda bir şey oluyor. Konu ile ilgili olarak en çok merak edilen şey çikolatalı keklerin ücreti oluyor. Çok makul fiyatlar satın alabileceğiniz bu keklerin bir zararı olmadığı gibi kredi kartı ile ödeme imkanı da vardır.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SEMA ÇELEBİ

ODTÜ İnşaat Mühendisliği öğrencisi olan ve sürekli olarak eğitim alan Sema Çelebi Bim ile ilgili genel bilgileri okuyuculara ulaştırıyor. Makyaj ürünleri ve aktüel bölüm ile yakından ilgileniyor. Satranç oynamayı ve yüzmeyi çok seviyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

derin-karniyarik-tenceresi-3-subat-cuma-gunu-bimde

Derin karnıyarık tenceresi 3 Şubat Cuma günü Bim’de

Derin karnıyarık tenceresi daha önce satışa çıkmıştı ama tekrar 3 Şubat Cuma günü Bim'de olacak. Sizde Bonera marka bu karnıyarık tenceresini kaçırmayın çünkü bu kadar ucuza bu kadar derin tencereyi başka bir yerde bulamazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir