Bimde Bu Hafta 7 Aralık


Hatırlarsanız ilk sayfa ile birlikte uzunca bir Vestel Venüs cep telefonu incelemesi yapmıştık. Bimde bir önceki haftada olduğu gibi bu haftada kışın hazırlıklarının sık sık yapıldığını anımsatan ürünler bulunuyordu. Önceki katalog sayfasında karşılaştığımız elektrikli ısıtıcılarda bunun en canlı tanıkları arasında yer alırken bu hafta daha çok şal ve örme patik seçenekleri dikkat çekiyor. Dilerseniz bimde bu hafta bimaktuelurunler.net adresini daha sık ziyaret ederek bu ürün ve seçenekleri kaçırmadan yakalayabilirsiniz.

Bimde Satılan Lazer Hizalama Cihazı

Tam olarak bilgi sahibi olmadığım için bu konuda biraz araştırma yaptım. Öncelikle fiyatına değinmek istiyorum. Zira bu fiyata bu ürünün son derece ekonomik bir ürün olduğu gözden kaçmamalıdır. Bimde satılan yatay ve dikey hizalama cihazı 199.00 tlden satışa sunularak yatay ve dikey ışın yönü ve 10 metreye kadar iç mekanda görünürlük ile profesyonel çalışma yapmak isteyenler için bulunmaz bir nimet olarak ön plana çıkmayı başarıyor.

Bunun dışında elektrikli çivi ve zımba makinesi de bu haftanın ayrıcalıklı ürünleri arasında yerini alıyor. Bu ürüne sahip olmak için sadece 129.00 tl vermeniz yeterli oluyor. Zımba makineleri hakkında kısaca bir araştırma yapmanız durumunda bile bu ürünün benzerlerine kıyasla son dece uygun fiyatlı olduğunu görebiliyoruz.

Bimde Bu Hafta Battaniye

Hatırlarsanız yazımızın başında bu haftalarda bimin kışı rahat geçirmemizi sağlayacak pek çok ürün getirdiğini belirtmiştik. Bunlarda bir tanesi lisanslı battaniyeler oldu. 130 x 170 cm boyutlara sahip battaniyelere sadece 27.90 tlden sahip olabiliyorsunuz. Bunun dışında kış aylarında rahat etmek isteyenler için yün korse 14.90 tlden ve ev içi örme patik sadece 3.95 tl den satışa sunuluyor. Tüm bu ürün seçenekleri dışında etol şal kadın modeli için 7.95 tlden ve çocuk pijaması sadece 19.90 tl den satılıyor.

Dilerseniz kadın erkek modellerde üretilen boyunluğa sadece 4.95 tlden ulaşabilirken çocuk bere atkı ve eldiven setlere 17.90 tlden sahip olabilirsiniz.

Pantolon çorap kadınlar için ve çocuklar için 3.25 – 5.95 tl fiyat aralığından satılıyor.

Bim 7 aralık aktüel ürünlerine ulaşmak için tıklayabilirsiniz. Mutlu haftalar diliyoruz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir