Bimde Bu Hafta 30 Kasım


Evet hatırlarsanız bimde bu hafta bimaktuelurunler.net olarak sizleri yeni ürünlerin tanıtımını biraz yapmaya çalışmıştık. Şimdi aynı ürünlerin ikinci sayfası ile karşınızdayız. Çoğunlukla ilk hafta daha çok teknolojik ürünler ve kışa hazırlık ürünleri olarak dikkat çekiyor olsa da ikinci sayfası için kadınların unutulmadığını söylemek yanılış olmayacaktır.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da porselen ürünler, ev ürünleri ve küçük mutfak seçeneklerinin ön plana çıktığı bir aktüel kataloğu ile karşı karşıyayız.

Bimde Satılan Yemek Seti

Öncelikle Kütahya Porselen farkı ile 12 parça yemek setinin 49.90 tl den, chefs krep tavanın 21.90 tl den ve granit efektli tavanın 27 ve 32.5 tl den satıldığını söyleyebiliriz. Kare tip borcam tepsinin 16.90 tl den satıldığını görüyoruz. Bir süredir bimde görmeye alışık olmadığımız sahan ürünlerinin de ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Her ne kadar gfeldiği gibi tükeneceğini düşünsem de küçük sahana sadece 32 tl den ulaşabilirsiniz.

Bimde Bu Hafta Ne Var

Geldik küçük mutfak yardımcıları bölümüne gondol plastik ürünleri farkı ile mini mikser kabı, kase ve pilavlık helvalık şekillerin yanı sıra 1 litrelik hacme sahip saklama kapları aynı fiyattan satılıyor. Daha bitmedi! Bunların yanı sıra yağ süzgeci, limonluk, kepçe altı ve ölçü kaşığının yanı sıra lavabo süzgeci, makarna süzgeci ve kulplu bardakta uygun fiyattan size ulaşıyor.

Bimde Satılan Seccade ve Termal Mest

Bu haftanın dikkat çeken ürünleri arasında 70 x 110 cm lik ölçü ve farklı renk seçeneklerine sahip olan seccadelere de sadece 16.90 tl üzerinden sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra termal mest 38 – 45 numara arasında yer alan seçenekleri ile 16.90 tl den satılıyor. Termal ürün seçenekleri bu kadarla da sınırlı değil s m l ve xl modelleri ile termal içlik kadın erkek ürünleri ile sizi sıcak bir kış bekliyor diyebiliriz.

Son olarak çift kişilik mikrofiber yorgan ile bim 49.90 tl lik fiyatı ön plana çıkarmış. Tüm ürünleri tek tek sıralayacak olursak mutfak seçeneklerinin dışında pedallı çöp kovasının da dikkatleri üzerinde topladığını unutmamak gerekiyor. Tüm seçeneklere ulaşmak ve farklı ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için adresimizi sık sık ziyaret edebilirsiniz. Bimde satılan tüm ürünlerin detaylı bilgisi burada yer alacaktır.

 

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir