Bim simit satışına başladı

Bim giriş kapılara astığı bir duyuru ile simit satışına başladı. Günlük olarak artık sizde simitleri marketlerden alabilirsiniz.


bim-simit-satisina-basladi

Bim giriş kapılara astığı bir duyuru ile simit satışına başladı. Günlük olarak artık sizde simitleri marketlerden alabilirsiniz. Bim aktüel ürünleri ile zaten ucuz ürüne alışan insanlar artık sabahları işe giderken ucuz bir fiyata simit almanın kolaylığını yaşayacaklar. Bim marketlerinde ortaya çıkan bu simitler çok sevildi diyebiliriz çünkü dışarıdan sağlıksız bir şekilde simit satın almak yerine herkes hem ucuz hem de sağlıklı olduklarını bildikleri simitleri Bim marketlerinden satın alıyorlar ki artık bu tür ürünleri çok net bir şekilde devam ettirmek mümkün oluyor.

Simitten başladık ama şimdide günlük olarak gelen diğer ürünlerden bahsetmek istiyoruz. Ülkemizde sabahları kahvaltı yapmak yerine atıştırmalık ile ayakta duran insan sayısı çok fazladır. Yani adam gibi bir kahvaltı yerine tost ile güne başlayan, çay bisküvi yapan insan sayısı gerçekten çok fazladır ki artık bu alanda profesyonel olarak bir işlem yapmakta çok zor oldu.

Bim indirimli ürünler arasında artık simit ve tost ekmeği de bulunuyor ki bu ürünleri satın almak gerçekten çok kolay bir hale geldi. Kredi kartı ile simit alabileceğinizi tahmin ediyor muydunuz? Bim sayesinde artık bu mümkün olacak. Sizde simitler ve diğer günlük taze ürünler hakkında yorumlarınızı hemen alttan yapabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: ENGİN DERMİŞ

Türk Edebiyatı bölümü mezunu olan Engin Dermiş, dış basını analiz ederek gerek duyduğu haberleri haftanın aktüel ürünlerini merak edenlere aktarıyor. Futboldan ve kitap okumaktan hoşlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

24-parca-luks-segment-porselen-yemek-takimi-markasi

24 parça lüks segment porselen yemek takımı markası

24 parça lüks segment porselen yemek takımı markası elbette insanların merak ettiği konular arasında oluyor. Bu yazımızda sizlere konu hakkında ayrıntılı bilgi verdik. Tıklayın ve marka hakkında detayları öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir