Bim marketlerindeki 2 kapının sırrı çözüldü

Bim marketlerindeki 2 kapının sırrı çözüldü ve bu sırra göre giriş ve çıkışlardaki kapıların Bim’e göre bir anlamı var. Bu kapıların ilk olarak amacı aslında hava olayı ile alakalıdır.


bim-marketlerindeki-2-kapinin-sirri-cozuldu

Bim marketlerindeki 2 kapının sırrı çözüldü ve bu sırra göre giriş ve çıkışlardaki kapıların Bim’e göre bir anlamı var. Bu kapıların ilk olarak amacı aslında hava olayı ile alakalıdır. Yani Bim aktüel ürünleri için marketlere girdiğinizde 2 kapıdan geçmiş oluyorsunuz bu tamamen içerideki hava ile dışarıdaki havayı ayırt etmek için kullanılan bir şey olarak gösteriliyor ki bunun sadece tahmin olduğunu söyleyelim. Bunun akabinde yine söylenilen diğer bir şey hırsızlara karşı engel koymak olacaktır.

BİM MAĞAZALARINDA 2 TANE KAPI KULLANIYOR

Tek kapıdan çıkmak yerine iki kapıdan çıkmanın çok daha zor olduğunu biliyorsunuz. Dolayısıyla buradan çok büyük hızla veya büyük şeylere çıkış yapmaları imkansızdır. Bu durumu engellemek için de bu kapılardan 2 tane olduğu dile getiriliyor ki bu durumdan bazı ziyaretçiler şikayetçidir çünkü 2 kapının olması büyük alışverişlerden sonra tam bir işkence oluyor. Poşetleri bırakıp bir kapı açmak ve hemen akabinde diğer kapıyı açmak gerçekten büyük bir dert olabiliyor. Bu anlamda hemen alttan yorum yapabilirsiniz ve kapılar hakkında düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SERKAN AKÇAY

İnternet dünyasında oldukça tanınmış bir isim olan Serkan Akçay, kişisel gelişim ve dünya medyasına yönelik haberleri ile her zaman trend listelerine giriyor. Haftalık ürünlerin haberlerini yapıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

sony-kafa-bantli-kulaklik-fiyati-sasirtti

Sony Kafa Bantlı Kulaklık Fiyatı Şaşırttı!

Sony kulaklık Bim aktüel ürünleri arasında bu hafta gençlerin yoğun ilgisine maruz kalacak çünkü gençlerin çok sevdiği bu kulaklıklar sürekli olarak tercih edilen bir şey oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir