Bim Çalışma Saatleri


İnternet üzerinde birkaç farklı adreste bim çalışma saatleri hakkında yanlış bilgilendirmeler yapıldığını gördüm. Hal böyle olunca doğru bilgiyi sizinle paylaşmamız gerektiğini düşündük. Dilerseniz indirimler bölümünden ürün ve seçenekler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Hazırsanız başlayalım.

Bim Çalışma Saatleri

Konunun çok fazla uzatıldığı gereksiz adreslere inat bim çalışma saatleri:

Bimin açılış saati: 09:00

Kapanış saati: 21:00 olarak belirlenmiştir. Hafta sonları da çalışmalarına devam eden bim marketlerinin bayram ve resmi günler için çalışma takvimleri daha önceden açıklanmaktadır. Genellikle tüm tatil günlerinde açık olduğu için hizmetlerini bu şekilde sağladıklarını söyleyebiliriz.

Bim Hafta Sonları Açık mı

Bu sorunun cevabının evet olduğunu söyleyebiliriz. Bim marketlerinin hafta sonları açık olduğunu ve aynı çalışma saatleri ile çalıştıklarını söyleyebiliriz. Bazı turizm bölgelerinde özel yerlerde daha farklı takvim uygulanmakta bunun dışında Türkiye’nin hemen hemen tüm bölgelerinde bu çalışma saatleri ve bu çalışma takvimi ile çalışmaktadırlar.

Tüm Ürünler Aynı Fiyatla mı Satılıyor

Bazı ürünler bölgesel olarak anlık indirimlerle satılıyor olsa da çoğunlukla bimlerde varolan bütün ürünlerin aynı fiyatlarla satıldığını söylemek mümkündür. Bölgesel olarak daha az satılan yada popülerliği daha düşük olan ürünlerin indirime girmesi yada anlık kampanyalar düzenlenmesi gibi durumlar söz konusu olabiliyor.

Bim Kampanyaları Nelerdir

Aktüel ürünleri dışında bimde bölgesel olarak bazı kampanyalar yapılabiliyor. Çoğunlukla bu ürünler satış rakamlarına ulaşmak amaçlı yapılsa da bazı durumlarda 50 tl lik alışveriş yapana yada 100 tl lik alışveriş yapana şeklinde isimlendirilerek günlük yada ürünler tükenene kadar satışı yapılıyor. Bu ürünlerin de o bölgede yer alan bimler için geçerli olduğunu tekrardan hatırlatmakta fayda var. Türkiye’de satış yapan bütün bimlerin aynı fiyattan ürünler sattığını söyleyebiliriz.

 

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bim-24-subat-2017-cuma-aktuel-urunleri

BİM 24 ŞUBAT 2017 CUMA AKTÜEL ÜRÜNLERİ KATALOĞU TERLETİYOR

Bim aktüel 24 Şubat 2017 Cuma aktüel ürünlerini bu yazımızda sizlere tanıttık ve katalogları da eklemeyi unutmadık. Güncel Şubat Ayı Bim aktüel kataloglarını yayınlamaya devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir