Bim bu hafta ses sistemi satıyor! İşte fiyatı ve özellikleri

Bim bu hafta birbirinden teknolojik ürünleri arasında ses sistemi ekledi ve aylarca beklenen aktüel kataloğunu duyurarak ses sistemi satıyoruz dedi. Kampanya hakkında detaylar için yazımızı sonuna kadar okuyun.


bim-bu-hafta-ses-sistemi-satiyor

Bim bu hafta birbirinden teknolojik ürünleri arasında ses sistemi ekledi ve aylarca beklenen aktüel kataloğunu duyurarak ses sistemi satıyoruz dedi. Ses sisteminin özelliklerinden ve fiyatından bahsedeceğimiz bu yazımızda ayrıca kullanım alanları hakkında da detaylı bilgi vereceğiz. Bu ses sistemi ile hayatınız değişebilir çünkü kaliteli müzik motivasyon için birebirdir. Motivasyonu olan herkes başarılı bir hayat için oldukça kaliteli bir zemin hazırlayabilir. Bu ses sisteminin özelliklerine baktığımızda karşımıza çıkan şeylerden birisi genel olarak 1+1 ses sistemi oluyor.

BİM 24 ŞUBAT 2017 AKTÜEL ÜRÜNLERİ – TIKLAYIN

Bu ses sistemi küçük boyutlarda olduğu için taşınabilir. USB girişi ve küçük bir jack girişi bulunuyor. Dolayısıyla akıllı telefonlara, bilgisayarlara veya diğer teknoloji ürünlerine rahat bir şekilde bağlayabileceğiniz bu ürünün fiyatının da sadece 19 lira 90 kuruş olduğunu söyleyelim. İnternette bulabileceğiniz her türlü detayı sizde sitemizde çok daha detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Bim aktüel ürünler ses sistemi kampanyası hakkında bilgi vermeye  devam ediyoruz. Yüksek bas teknolojisi ile müzik dinlemek çok daha güzel olacak.

Kompakt boyutu ile seyahat için birebir olan bu 1+1 ses sistemi Bim cuma kampanyasında satışa çıkacak. 3D ses teknolojisini de içerisinde barından bu muhteşem ürünü kredi kartına tek çekim olarak da satın alabilirsiniz. 2 yıl garantili olan bu ürünün detaylarını çok daha kolay bir şekilde incelemek için Cuma günü mağazalara gitmeyi unutmayın.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SİNAN BABACAN

Erasmus ile Türkiye'ye gelen ve ek gelir amacı ile Bim aktüel ürünlerin haberlerini sizlere ileten Sinan Babacan profesyonel olarak tenis oynamaktadır. Spor ve eğitimsiz bir hayat düşünemiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

balik-tavasi-cevirme-kapagiyla-geliyor

Balık tavası çevirme kapağıyla geliyor

Balık tavası balık çevirme kapağıyla birlikte aktüel raflara geliyor. Bim 3 şubat aktüel ürünler kataloğunda yer alan balık tavasından bahsedeceğimiz bu yazımızda fiyat bilgisi de vereceğimizi söyleyelim.

One comment

  1. bim de aldığım bu ses sisteminin tek hoprlorü çalışıyor neden pc de de telefondada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir