Bim aktüel ürünler günü hangi günler oluyor?

Bim aktüel ürünler günü hangi günler oluyor sorusuna yanıt arayacağımız bu yazımızda aktüel günlerden ve bugünlerde mağazalarda olan ürünlerden bahsedeceğiz.


bim-aktuel-urunler-gunu-hangi-gunler-oluyor

Bim aktüel ürünler günü hangi günler oluyor sorusuna yanıt arayacağımız bu yazımızda aktüel günlerden ve bugünlerde mağazalarda olan ürünlerden bahsedeceğiz. İlk olarak Salı ve Cuma günleri aktüel günün olduğunu söyleyelim. Aktüel günlerde genel olarak ortaya çıkan şeylerden birisi internette ortaya atılan fikirler oluyor. Bim marketlerinde aktüel ürünleri inceleyen ekibin elbette insanların isteklerini değerlendirdiğini ve aynı zamanda sezona göre ürün getirdiklerini söyleyebiliriz. Bu duruma örnek vermek gerekirse kış aylarında kış lastiklerinin getirilmesi en büyük örnektir.

Sezona göre aktüel ürünler Bim marketlerine giriş yapıyor ama neredeyse her hafta evlerin ihtiyacı olan ürünler mağazalarda oluyor. Mesela tava seti, tencere seti ve çay bardağı seti gibi sürekli olarak kullandığımız ürünler en çok beğenilen şeyler arasında ortaya çıkıyor. Dolayısıyla ister Salı günü isterseniz de Cuma günü marketlere gittiğinizde genel olarak aktüel ürünlerden bazılarının raflarda kaldığını görebilirsiniz. Bazı ürünler mağazalarda kalırken bazı ürünlerde aynı gün tükeniyor. Hatta ilgi gören bir teknoloji ürünün sabah saatlerinde direkt olarak bittiğini söyleyebiliriz.

Bazen Bim aktüel ürünlerinde büyük çılgınlık oluyor. Çok ucuza fiyata çok büyük markaların ürünleri mağazalara giriyor ve işte bu durumlarda insanlar erkenden mağazalara giriyorlar. Erken girince de Cuma günleri genel olarak yoğunluk oluyor çünkü iş çıkışı aktüel katalogda görünün ürünü almak için mağazaya giden insanlarda boş dönmemek için oldukça fazla bir şey alıyorlar. Bu durumu açıklamak çok zor ama Bim aktüel ürünlerine, aktüel günlerde olan rağbet başka marketlerde ortaya çıkmıyor. Dolayısıyla sizde Salı ve Cuma günleri aktüel ürünlerle birlikte oldukça ucuz ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim 3 mart 2017 Cuma Günü Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim’den devamlı alışveriş yapanlar için 3 Mart 2017 Cuma günü kataloğunu sizlere sunuyoruz. Öncelikle yakın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir