Bim Aktüel Ürünler 9 Kasım


Kısa bir süre önce bim aktüel ürünler 9 kasım 2018 ürünlerini inceleme fırsatımız olmuştu. Şimdi bu ürünlerin bulunduğu fasikülün ikinci sayfasını detaylı bir şekilde inceleyelim istedik. Hatırlarsanız bir önce ki yazımızda ilk sayfanın bize daha çok kış günlerini çağrıştırdığını söylemiş ve eklemiştik. Çoğunlukla beklenen ürünler burada yer alıyor…

İkinci sayfasında ise daha çok kadın ve çocukların beklediği ürünlerin ön plana çıkarıldığını söyleyebiliriz. Bunlar arasında bazıları var ki bir süredir bim aktüel ürünlerinde çok sık görmeyi istediğimiz ürünler arasında yer alıyor.

Bimde Satılan Tencere Seti

İlk olarak 7 parçalı chef’s tencere seti ile başlayalım. Bir süre önce bu ürün hakkında yapılan yorumları okuduğumda bim aktüel ürünler 9 kasım 2018 ile karşımıza çıkan fiyata göre çok daha pahalı olan benzerleri olduğunu gördüm. Fiyatı sadece 199,00 TL olunca almak çok mantıklı geliyor. Bunun dışında yine orta boy çaydanlık sadece 75,00 TL’den satılıyor.

Paşabahçe ürünleri de bu hafta bimi boş geçmemiş ürünler arasında 3 lü bardak ve yağlıklar buluyor. Bunun dışında bambu ürünleri de bim seçenekleri arasında yer alıyor. Bunların fiyatlarının da 14,50 TL olduğunu söyleyebilirim.

Bimde Satılan Kurutmalık

Şimdi bim aktüel ürünler 9 kasım 2018 ile bizi karşılayan kelebek kurutmalığın son derece kaliteli olduğunu ve bundan birkaç yıl önce bir benzerini satın aldığımı söyleyebilirim. Birkaç sene almış olmama rağmen 50 tl civarına satın almıştım ki aradan geçen zamana rağmen kelebek kurutmalığın 54,90 TL’den satıldığını görünce şaşırdığımı belirtmek istiyorum.

Bimde Satılan Oyuncaklar

Yine çocuklar unutulmamış ve Fisher-Price eğitici sevimli elma ve uyku arkadaşım gibi son derece kaliteli çocuk oyuncakları getirilmiş. Bunların fiyatları da 39,90 TL – 44,90 TL arasında değişiyor. Bunun dışında maket arabalara 28,50 TL metal iş makinelerine de 28,50TL den sahip olabiliyorsunuz.

Tüm bunların dışında bim aktüel ürünler 9 kasım 2018 kirli sepeti ve çamaşır selesi de buluyor. Bir süredir merak edilen ve hatta yorumlara da yazılan ayakkabı rampasına da 2,50 TLden sahip olabiliyorsunuz. Evet buradan bim 13 kasım aktüel kataloğu bölümüne ulaşabilirsiniz. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir