Bim Aktuel 5 Şubat


Hatırlarsanız çoğunlukla bim aktuel salı fırsatlarında ev ürünlerine ağırlık verildiğini görüyorduk. Bu sebepten bu ürünlerin detaylı incelemelerini yaparken; tencere, tava gibi mutfak eşyaları yada makarna ve gofret gibi abur cuburlar karşımıza çıkıyordu. Bim aktuel 5 şubat ürünleri ile biraz daha çizgisinin dışına çıktığını görmek mümkün oluyor.

Bimde Neler Var

Neler yok ki, öncelikle köpük sabun dikkatleri üzerine çekiyor. Yarım litrelik Vione köpük sabun almak isteyenler sadece 7,95 TL’ye sahip olabilecekler. Bunun dışında 2 adet Palmolive Duş Jeli sadece 22,95 TL’den karşımıza çıkıyor.

Bimde Saç Bakım Ürünleri

Şampuan ve saç güzelleştirici set Loreal Paris Elseve kalitesi ile ve sadece 25,00 TL lik fiyatı ile karşımıza çıkıyor. Aynı şekilde bimde satılan prezervatifler için bu hafta özel bir seri piyasaya sürülmüş! Tırtıklı form ve ince form ürünlerinde bir tanesini satın almanız durumunda sadece 19,95 TL den satın almanız mümkün oluyor.

Tüy Alıcı Traş Makinesi Veet Marka

Bu haftanın dikkat çekici ürünleri arasında pek çok farklı teknoloji mağazasında bile görmeye alışık olmadığımız veet marka tüy alıcı ve şekillendirici tıraş makinesi yer alıyor. Üstelik bu kaliteli ürüne sadece 29,95 TL’den sahip olabiliyorsunuz.

Bimde Satılan Parfümler

Her hafta farklı bir parfüm görmeye alıştığımız bim raflarında bu hafta David Beckham ve Beyonce parfümlerine sadece 18,95 TL’den almak mümkün olurken Rebul Edt Parüfm seçenekleri de 19,95 TL’den raflarda yerini bulmaya devam ediyor.

Bu haftanın diğer dikkat çekici ürünleri arasında Maybelline marka maskara, Rimmel London marka Ruj ve Kil maskesi bulunuyor. Bunların da dışında Vaseline marka Dudak koruyucu ve Eyüp Sabri Tuncer marka el kremi de uygun fiyat aralığından alıcılarını bekliyor.

Dilerseniz bu hafta 2li kahve fincanı takımlarına da son derece uygun fiyat aralığından ulaşabilirsiniz. 2li porselen kupa seçenekleri ve mum ayrıcalığı da son derece uygun bir şekilde sizi bekleyenler arasında yer alıyor. Bunlara son derece kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bimde Satılan PS4

Bimde satılan ürünleri ara ara sizinle paylaşıyoruz. Şu zamana kadar evler için, gençler için ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir