Bim Aktuel 30 Ekim 2018


Hatırlarsanız kısa bir süre önce bim aktüel 26 ekim kataloğunu yazmıştık. Şimdi ise sıra bim aktüel 30 ekim kataloğuna geldi. Genellikle çok yoğun ürünler gelmediği için önceleri 26 ekim kataloğu ile birlikte yayınlayıp yayınlamama konusunda kararsız kalmıştık. Şimdi ise bimde bu hafta köşesinde ürünleri ayrı ayrı incelemeye karar verdik.

Bimde Satılan Eşofman Takımı

Bir döneme damgasını vurmuş kappa ürünlerinin 30 ekim itibariyle satılmaya başlandığını görüyoruz. Medium, large, xlarge, ve xxlarge bedenlerini erkekler için, kadınlar için de small, medium ve large ürünler alıcılarını bekleyecek. 99,00 TL erkekler için 75,00 TL kadınlar için eşofman takımları ön plana çıkıyor. Konusu açılmışken eşofman takımının renklerinin çok güzel olduğunu da belirtmekte fayda var. Dilerseniz bimde bu hafta bölümünü takip edebilirsiniz.

Bimde Bu Hafta Eşofman Altı

Yine kadın ve erkekler için yukarda bahsettiğimiz beden aralığında eşofman altı satışa sunulmuş durumda fiyatları ise erkek için 36,00 TL kadınlar için 34,90 TL olarak belirlenmiş. Bimde bu hafta köşesinde tay çeşitleri 26,90 TL den, erkek spor şortlar 26,90 TL’den satılacak. Aynı zamanda uzun spor çorapları da dilerseniz 4,95 TL’den satın alabilirsiniz. Bu haftanın dikkat çekenleri arasında bimde fileli büstiyer 17,90 TL’den satılacaklar arasında yer alıyor.

Funny Nuts Fıstık Ezmesi

Bimde satılan yer fıstığı ezmesi %85 yer fıstığı içeriği ve şekersiz olması ile listede dikkatleri üzerine topluyor. Bu ürüne 12.95 TL’den sahip olabiliyorsunuz. Bunun dışında bu hafta sporcular için protein 4,50 TL’DEN Multi vitamin ve mineralli içecek 1,95 TL’den satılıyor. Spor yapanlar için hazırlanan listede slim plus kayısılı bitki ve meyveli form çayı 50 adetlik paketi ile 11,95 TL’den yer almış.

2,50 TL’den satılan hurma ve kuruyemiş barı da bu haftanın dikkat çekenleri arasında yer alıyor. En çok beğendiğimi en sona sakladım 36 – 39 numaralar arasında yer alan spor çoraba da 4,50 TL’den sahip olabilirsiniz. Üstelik bu ürünlerin büyük bir çoğunluğunun birkaç misli fiyatına satıldığı yerlerde biliyorum. Spor yapıyor yada spora ilgi duyuyorsanız bu hafta bol bol alabileceğiniz pek çok ürün olduğunu söyleyebiliriz. Bu ürünlere hızlı bir şekilde ulaşmak için 30 Ekim Salı tarihinden itibaren bim marketlerine uğramayı unutmayın.

 

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir