Bim Aktuel 29 Ocak – Ev Ürünleri


Her salı olduğu gibi 29 ocaktan itibaren Bim Mağazalarında göreceğimiz ev ürünlerini sizlere anlatmaya başlayabiliriz. Son zamanlarda bim başta olmak üzere zincir marketlerde ev ürünlerinin fiyatlarında ciddi bir düşüş olmadığını görebiliyoruz. Oysa ki bu hafta bu fiyat aralığının biraz daraltıldığını görmüş olduk.

Pril Bulaşık Makinesi Deterjanı

Kendi evimde de kullandığım bir ürün olduğu için öncelikle pril bulaşık makinesi deterjanı ile başlamaya karar verdim. Pril Gold 70 tabletlik setine sadece 55.95 TL’den sahip olabiliyorsunuz. Şu ana kadar kullandığım bulaşık makinesi deterjanları arasında en kaliteli olanın bu olduğunu söyleyebilirim. Bunun dışında Rinso 8 kg toz deterjana sadece 38.95 TL’den ulaşmanız mümkün oluyor. Bu haftanın dikkat çekenleri arasında Vanish Gold 2700 ml sıvı leke çıkarıcı da var. Sadece 39.95 TL’den bu ürüne de sahip olabiliyorsunuz.

Bingo Yumuşatıcı 2’li Paket

Kısa bir süre öncesine kadar konsantre yumuşatıcının gücüne pek inanmazdım. Bingo 1440 x 2 şeklinde satışını yaptığı paketten daha önce başka bir marketten satın alarak kullanma imkanına ulaştım. Son derece güzel bir kokusu olmasının yanı sıra konsantre yapısı sayesinde ekonomi yapmanıza da olanak sağlıyor. Fiyatı ise sadece 24.95 TL olarak ön plana çıkıyor.

Bu ürünlerin dışında sıvı çamaşır deterjanı renkliler ve beyazlar için Peros kalitesi ile 17.45 TL’den satılırken viking temizleyici çok amaçlı spreye sadece 5.50 TL’den ulaşabiliyorsunuz. Bunun dışında WC temizleyici (Viking) 5.95 TL olarak belirlenmişken Ernet Sirkeli temizleyiciye de aynı fiyat aralığından ulaşabiliyorsunuz.

Aşağıda verildiği üzere Parex başta olmak üzere temizleyici setine de son derece uygun fiyat aralığından ulaşabiliyorsunuz. Bunun dışında spor ayakkabı ve kutulu parlatıcı süngerlerinin yanı sıra süngerli hazır ayakkabı boyası da son derece uygun fiyattan alıcılarına ulaşmayı bekliyor.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bimde Satılan PS4

Bimde satılan ürünleri ara ara sizinle paylaşıyoruz. Şu zamana kadar evler için, gençler için ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir