Bim Aktuel 25 Ocak Araç Ürünler


Bimin giderek daha kaliteli ürünleri bizimle buluşturduğuna şahit oluyoruz. Bim aktuel 25 ocak ürünleri arasında bu hafta araçlar içinde tam bir sayfa dolusu seçeneğin sunulduğunu görmek mümkün oluyor. Peki ama 25 ocak ürünleri arasında neler var?

Araç İçi Kamera Bim

Bim ilk olarak 25 ocak için Autoware araç içi kamerayı bizimle tanıştırmış. Bu ürün 32 gb’a kadar sd kart desteği ile avi video format desteği ve fotoğraf içinde jpeg desteği ile ön plana çıkıyor. Bunun dışında araç için 2.28″ ekranı ile ve hareketi algılama seçeneği ile son derece kaliteli bir ürün olarak ön plan açıkıyor.

Bluetooth Kulaklık Bim Ürünleri

Bu konuda önemli bir noktada yer alan Jabra ürünleri ile de ara ara karşılaşıyoruz. Bim ürünleri arasında sesli yönlendirme ve batarya durumunu da bildirebilen ve HD ses kalitesi sunan bir ürün olarak Tekli bluetooth kulaklığın son derece kaliteli bir şekilde bizimle buluştuğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bu ürünün 9 güne kadar bekleme süresi ve 9 saat konuşma süresine de sahip olduğunu söylemek mümkün oluyor.

Bu hafta Bimde Ne Var

Bir başka ürün olarak 4 ayrı şişirme ucu ile kompresör seçeneğinin son derece avantajlı bir şekilde sunulduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında 8.000 mah taşınabilir şarj aleti de sadece 49.90 TL den bizimle buluşan ürünler arasında yer almayı başarmış.

Bim Oto Koltuk Kılıfı

Ara ara karşılaştığımız 4’lü takım koltuk kılıfı 75.00 TL fiyatı ile son derece uygun bir şekilde bizlerle buluşuyor. Set tüm araç koltuk kılıflarında olduğu gibi 9 parça olacak şekilde karşımıza çıkıyor. Yine aynı paraya şişe tipi kriko da satın alabiliyorsunuz. Bunun dışıdna sadece 45.00 ücret karşılığında oto kauçuk paspas setini de satın almanız mümkün oluyor.

Bim Oto Ürünleri Neler Var

Bunun dışında 12.50 TL fiyatı ile şarj aleti, 9.95 TL ile oto koltuk askısı ve yine aynı fiyata çok amaçlı telefon tutucu ürüne de sahip olabiliyorsunuz. Bim soğuk kış günlerini de unutmamış buz kazıyıcı, oto cam silici ve usb şarj kablosu gibi pek çok ürüne uygun fiyat aralığından sahip olabiliyorsunuz. Bunlar  dışında diğer avantajlar aşağıda sizi bekliyor.

 

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir