Bim Aktuel 18 Ocak


Bu hafta bim aktuel ürünleri için avantajlı bir süreç olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Hem teknolojik yönüyle gençleri hem de ev ürünleriyle ev hanımlarını rahatlatacak pek çok ürün seçeneği bizi karşılıyor. Bunun dışında bazı sürprizleri de yok değil! Hazırsanız incelemeye başlayalım:

Reeder Tablet Bim Aktuel

Bu haftanın en dikkat çekenleri arasında 299 TL fiyatı ile reeder tablet geliyor. Cihaz ortalama bir tabletten beklenti olarak tüm istenileni karşılıyor. 7″ ekranı ve 8 gb hafızasının yanı sıra çift kamera olması ve 3g desteği gibi pek çok farklı özelliği ile kullanılabilir. Bir diğer teknolojik araç ise Wifi desteği de bulunan Deskjet 2620 yazıyı oldu. Bu yazıcı fiyatı ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran ürünler arasında yer alıyor. 175.00 TL ortalama bir wifi yazıcı ile kıyaslandığında oldukça ekonomik diyebiliriz.

Bim Uydu Alıcı

Bir diğer ürün ise 99.00 TL fiyatı ile hometech uydu alıcı oldu. Bu fiyatı time shift özelliğine sahip olmasından dolayı ekonomik diyebiliriz. Çünkü kayıt yapma özelliği barındırması ile tercih edilebilenler sınıfında yer alıyor. Teknolojik ürünler köşesinde bluetooth kulaklık ve oyuncu mouse yanında usb bellekte alınabilen ürünler sınıfında yer alıyor.

Bim Ev Ürünleri Köşesi

Bim de bu hafta 129 TL fiyatı ile düdüklü tencere (5 litre) ve 3 lü meşrubat bardağı da yer alıyor. Bunun dışında kek kalıbı çeşitleri ve 3 lü kurulama bezi de bunlar arasında yer alıyor.

İkinci sayfada ise çift kişilik desenli yorgan, dart seti ve çocuklar için oyuncak şato gibi seçeneklerin bulunduğunu da söyleyebiliriz. Bunlar dışında gülen yüz pandufta alınabilecekler arasında yer alıyor. İplik seti ve oyuncak kamyonun dışında pamuklu yolluk ve paspas seçenekleri de değerlendirilebilir. İşte bu haftanın ürünleri:

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir