Bim aktüel 17 Şubat 2017 Cuma kataloğu çok şaşırttı

Bim aktüel 17 Şubat 2017 Cuma kataloğu görenleri çok şaşırttı. Bim market aktüel kataloğu için tıklayın ve 17 Şubat Cuma Bim aktüel ürünlerine daha yakından bakın.


bim-aktuel-17-ocak-2017

Bim 24 Şubat 2017 Cuma Aktüel ürünleri yayınladı – Tıkla Öğren

Bim aktüel 17 Şubat 2017 kataloğu bu hafta yine oldukça fazla ürün satışına sebep olacak gibi duruyor ki zaten bu yazımızda konu ile ilgili olarak sizlere detaylı bir aktüel ürünler haberini vereceğiz. Aktüel ürünleri merak edenler bu yazımızdan 17 Şubat 2017 aktüel kataloğuna bakarak detaylı bilgi alabilirler. İlk olarak sizlere Bim’e gelecek ürünler hakkında özet bir bilgi verelim ve hemen akabinde ürünleri listeli bir halde hemen alt tarafta sizlere açıklayacağız. 17 Şubat Cuma Bim aktüel ürünlerine baktığımızda ilk olarak ayakkabıları görüyoruz ki bu sonbahar aylarında bu ayakkabıları oldukça merak ediyoruz. Eğer sizde bu tür ayakkabıların şekillerini falan merak ettiyseniz mağazalardaki güler yüzlü personellerden çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

17 Şubat Cuma Bim aktüel ürünlerinde gündeme dair ürünlerde var. Işıldak Bim marketlerinde satışa çıkacak ki depremi hissettiğimiz bu zamanlarda aktüel kataloğunda yer alan bu ışıldak sanki bir projektör gibi etrafı çok iyi ışıtıyor. Şimdi sıkı durun çünkü sabah kahvaltılarında veya akşam çaylarında hamur işi sevenleri sevindirecek bir gerçeği sizlere aktaracağız. Bim aktüel ürünlerinde yer alan elektrikli katmer sacı evinizi ısıtacak. Bu muhteşem sacın özelliklerden bahsedecek elektrikli olduğu için oldukça güvenli olduğunu söyleyebiliriz ki sac ile katmer veya börek yapmanın oldukça lezzetli olduğunu herkes bilir diye tahmin ediyoruz. Ürünün 2 yıl garantisi bulunuyor ve ayrıca ısı kontrol sistemi sayesinde enerji tasarrufu yapan özelliği elektrik faturanızı çok daha kullanılabilir yapıyor.

17 Şubat 2017 Cuma Bim aktüel ürünlerinde ürünleri saymakla bitiremiyoruz çünkü yine sizi çok şaşırtacak bir ürünün olduğunu söyleyelim ki bu ürün birçok markette belkide asla bulunmayacak bir şeydir. Aile boyu büyük çaydanlık Bim haftalık ürünler arasında yer alıyor ki bu ürünle sabah yaptığınız çayı akşama kadar içebileceksiniz çünkü bu çay asla bitmiyor. Isı yalıtımını geçirmeyen özel yapım saplar ile birlikte bu çaydanlığın cam kapağı buluyor. Sizde çayın bayat olup olmadığını direkt olarak bu muhteşem çaydanlığın cam kapağı sayesinde görebileceksiniz. Kataloğa baktığımızda silikon yastıkta ilgi çekici ürünler arasında yer alıyor. Mikrofiber kumaşlı bu silikon yastık için sizde hemen mağazalara gidin ister evde isterseniz de arabanızda kullanabileceğiniz bu yastığı çok uygun fiyata satın alın.

bim-market-17-subat-2017-aktuel-katalogu-cuma

Bim aktüel ürünlerinde yer alan kilimler yine evinize renk katacak diyebiliriz. Eğer sizde bu kilimleri almak istiyorsanız Bim 17 Şubat 2017 aktüel ürünlerini satın almak için erkenden mağazalara giriş yapın çünkü bu tür ürünler olduğunda mağazalarda doluluk oranı oldukça fazla olduğu gibi birçok ürünün stoklarda kalmaması birçok ihtiyaç sahibi de üzüyor. Kaydırmaz taban özelliği ile bu kilimleri isterseniz çelik kapı önüne isterseniz de tuvaletiniz için kullanabilirsiniz ki bu kilim çok amaçlı olduğu için arabalarda bile kullanılabilir. Kredi kartı veya nakit para ile alışveriş yapabileceğiniz gibi bu muhteşem aktüel ürünleri arasında sizde 17 Şubat indirim kataloğu ile muhteşem bir anıt yapabilirsiniz.

 • Erkek Casual Ayakkabı Bim indirimli fiyatı –  39,90 TL
 • Erkek Klasik Ayakkabı Bim indirimli aktüel fiyatı –  39,90 TL
 • Bim aktüel Işıldak fiyatı – 37,50 TL
 • Elektrikli Katmer Sacının Bim’de ki fiyatı 49,90 TL
 • Aile Boyu Büyük Çaydanlık fiyatı – 27,50 TL
 • Kütahya Porselen Natura Ceram Tabak Çeşitlerinin kampanyalı fiyatı – 2,50 TL
 • Bim market aktüel kataloğu Kilim fiyatı – 19,90 TL
 • Büyük Boy Koordinasyon Oyunu 24,90 TL
 • 1000 Parça Puzzle 11,90 TL
 • Kaplumbağa Bultak 12,50 TL
 • Pratik İpli Doğrayıcı 11,90 TL
 • Eğitici Oyun Kartları 13,50 TL
 • Silikon Yastık 6,50 TL
 • Melamin Kaplama Kaydırmaz Tepsi 7,50 TL
 • Tren Set 89 Parça 29,90 TL
Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir