Bim aktüel 16 Aralık 2016 indirimleri rekor kıracak

Bim aktüel ürünlerinde 16 Aralık haftasında denk gelen son dakika indirimleri rekor kıracak diyoruz çünkü yılbaşına yakın aktüel ürünler burada olacak.


Bim aktüel ürünlerinde 16 Aralık haftasında denk gelen son dakika indirimleri rekor kıracak diyoruz çünkü yılbaşına yakın aktüel ürünler burada olacak. Bu anlamda en çok merak edilen şeylerden birisi genel olarak internetin ele aldığı durumlar oluyor. Eğer sizde internet üzerinden ortaya çıkan bu durumları merak ediyorsanız kesinlikle sizlere söylediğimiz bütün ürünleri sonuna kadar takip edebilirsiniz. Bim bu hafta rekor sayıda satış yapabilir çünkü yılbaşı ile birlikte gerçekten çok büyük bir satış yapacağını düşünüyoruz.

Ülkemizde yılbaşında yapılan alışveriş oranı Avrupa’ya göre çok düşüktür ama aslında bu dini bir anlam taşıyor. Dinimizde yılbaşını kutlamak öyle iyi bir şey olarak gösterilmiyor ama diğer dinlerde bunun yapılması isteniyor. Bu hafta muhtemelen yine teknoloji ürünlerinde ve kışa uygun Bim aktüel ürünleri arasında gerçekten iyi bir rekabet olacaktır. Kış lastiğinden zincire kadar birçok ürünün mağazalara giriş yapmasını bekliyoruz.

16 ARALIK 206 BİM AKTÜEL ÜRÜNLER İNDİRİMLERİ REKORA KOŞACAK

Bim’in bu hafta yayınlayacağı ürünler arasında arabalara özel birçok şeyin olması bekleniyor ama elbette ortaya çıkan bu durum gerçekten inanılabilir gibi değildir. Kışın gelmesiyle birlikte kış ayında satılacak ürünleri çok iyi belirleyen aktüel bölümü yetkililer gerçekten bu işi çok iyi yapıyorlar. Daha çok evde ve dışarı sıcak kalma ile ilgili ürünler gelse Bim aktüel ürünler 16 Aralık indirimleri çok daha fazla kişiye ulaşabilir diye tahmin ediyoruz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: OSMAN DÖNMEZ

Gazetecilikle ilgilenen Osman Dönmez teknoloji alanında uzmanlaşmış ve aktüel ürünler olduğu fuarlarda görev almıştır. Gazeteci kimliği ile büyük markaların haberlerini siz okuyuculara aktarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim 3 mart 2017 Cuma Günü Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim’den devamlı alışveriş yapanlar için 3 Mart 2017 Cuma günü kataloğunu sizlere sunuyoruz. Öncelikle yakın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir