Bim Aktuel 1 Şubat


Sizler için bim aktuel ürünlerini yazmaya devam ediyoruz. Her geçen gün evimiz için ihtiyaç diyeceğimiz ürünleri, çocuklar için eğlenceli oyuncakları ve yeni ev kurmak isteyenler için ekonomik ürünler bim aktuel ürünler ile görmek mümkün oluyor. Biz de elimizden geldiğince güncel bir şekilde bu ürünleri sizinle buluşturmaya devam ediyoruz.

Bimde Satılan Buharlı Ütü

Bu ürün uzun süredir beklediğimiz Fakir kalitesi ile raflarda yerini almış Galaxis serisinde bir buharlı ütüdür. Bir süredir kullanan bir arkadaşla (bimde satılmadan önce) bir arkadaşımla görüştüğüm zaman bu üründen çok memnun olduğunu öğrenmiştim. Bu ürüne sadece 109,00 TL’den sahip olabilirsiniz.

Bu haftanın dikkat çekenleri arasında kitaplık raflı tv ünitesine sadece 175,00 TL’den sahip olabiliyorsunuz. Bu ürünün farkı ise internette yaptığımız araştırmaya göre 175,00 TL ye oldukça ekonomik olduğunu söyleyebiliriz.

Çocuklar ve Gençler İçin Neler Var

Çocuklar için penye yelek 10,90 TL, Pilsan 134 parça mini blok oyuncak 18,90 TL, yine çocuklar için oyunca ütü masası sadece 19,90 TL den karşımıza çıkıyor. Bunlar dışında oyunca kutusu 17,50 TL ve kırılmaz araba sadece 3,95 TL’den karşımıza çıkmaktadır.

Bimde Satılan Derin Tencere

Bu haftanın ürünleri arasında yine chef’s marka granit efektli tava seti ve derin tencerenin yanı sıra wok tava da bulunuyor. Granit efektli ürünlerin kullanımı konusunda henüz bir bilgi sahibi olmadığımız için bunları şu an için yazmama kararı aldık.

Başka ürünlere göz atmak isterseniz aşağıda bulunan kataloga göz gezdirebilirsiniz. Bizim en çok dikkatimizi çeken ve bize farklı gelen ürün olarak 12,90 TL’den satışa sunulan Anne – çocuk mutfak önlüğü oldu. Bu ürünlerin dışında sizin yorumlarınızı da merakla beklediğimizi belirtmekte fayda var. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bimde Satılan PS4

Bimde satılan ürünleri ara ara sizinle paylaşıyoruz. Şu zamana kadar evler için, gençler için ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir