Bim 7 Aralık Aktüel Ürünler


Bim bu haftada her hafta olduğu gibi mutfağınızı düşünmeden geçememiş. Bunu pek çok yeni ürün ile görmek mümkün oluyor. Bizde bimde bu hafta bimaktuelurunler.net adresi olarak sizin için ayrıcalıklı ürünler hakkında bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz.

Bimde Satılan Filtre Kahve Makinesi

Hatırlarsanız bim ve a101 marketlerinde daha önce satılan daha (nispeten) kalitesiz diyebileceğimiz birkaç farklı kahve makinesi bulunuyordu. Bu sefer satılan kahve makinesi de iki renk seçeneği ile oldukça kaliteli bir görünüm çiziyor. Bu ürüne sadece 189.00 tl den sahip olabilirsiniz. Bu ürün için filtre kahveye de 4.95 tlden sahip olmak mümkün oluyor. Kaldı ki benzer ürünler ile kıyaslandığı zaman filtre kahvenin fiyatının oldukça ekonomik olduğunu söyleyebiliriz.

Bimde Satılan Meyve Sıkacağı

Kiwi markası ile 139.00 tlden ön plana çıkan seçeneği ile katı meyve sıkacağının son derece kaliteli bir ürün olarak ön plana çıktığını söylemek yanlış olmayacaktır. Hem kahve makinesi hem de meyve sıkacağının yanı sıra buharlı ütüsünün de peşin fiyatına 6 taksit yapıyor olması da ayrıca bir avantaj olarak dikkat çekiyor.

Bunun dışında bimde bu hafta fakir buharlı ütü ön plana çıkıyor. Su damlatmayan ve bir dönem de kullanma fırsatına eriştiğim Galaxis modeli oldukça kaliteli ve ayrıcalıklı bir ütü seçeneğini size sunuyor.

Bimde Satılan Wok Tava

Son zamanların en çok arnaan ürünleri arasında yer alan wok tava bim raflarında yerini aldı! Chef’s markası ve sadece 37.90 TL’lik fiyatı ile bu ürünün oldukça kaliteli olduğunu söylersek yanlış olmayacaktır. Tüm bunların dışında 3’lü kar tanesi cam çerezlik seçeneğinin de dikkat çekenler arasında yerini aldığını belirtmek gerekiyor.

Mutfaklarda yer alan Gondol marka 2’li dikdörtgen saklama kabına 7.50 tlden ve temizlik setine de sadece 29.90 tlden sahip olabiliyorsunuz.

Çok seyahat edenler için kurtarıcı diyebileceğimiz kabin tipi el çantasının da sadece 17.90 tl olması da dikkat çekiyor. Bir dönem her yede 25 – 30 tl ye satılan örgü desenli çantanın fiyatının da sadece 12.90 tl olduğunu görebiliyoruz. Banya ve mutfak ürünlerine aşağıda yer alan görselden bakabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin…

 

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir