Bim 6 Kasım Aktüel Ürünler Kataloğu


Kısa bir süre önce bim 2 kasım ürünlerini yazmıştık. Şimdi sırada Bim 6 kasım aktüel ürünleri var. Elimizden geldiğince her ürünü zamanını geçirmeden hızlı bir şekilde yazmaya çalışıyoruz. Kısa bir süre içerisinde bimde satılan ürünler köşemizde birbirinden farklı ve kaliteli bim ürünleri hakkında bilgilendirme yazısı yazmaya başlayacağız. Bu alanı takip edebilirsiniz. Gözden kaçan ve az kişi tarafından fark edilen ürünlere buradan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bimde Satılan Diş Macunu

Bu hafta iki farklı markadan diş macunu ve diş bakım ürünlerinin satışı yapılmaya başlanacak eğer imkanınız varsa iki farklı üründen de bir miktar alabilirsiniz. Çoğunlukla Colgate tanınan bir marka olmasına rağmen arm&hammer ürünlerinin de kaliteli olduğu biliniyor. Fiyatlarına değinecek olursak colgate diş macunu 10,95 TL Arm&hammer diş macunu 15,95 TLden alıcılarını bekleyecek. Colgate ağız bakım suyu 250 ml optik beyaz 6,95 TL iken kürdanlı diş ipi 5,95 TL olarak belirlenmiş. Koruma kapaklı diş fırçası ise sadece 1,95 TLden alıcılarını bekliyor. Bunun dışında diş fırçası saklama kabı için 0,95 TL ödemeniz yeterli olacaktır.

Bim de satılan diş ipi son derece kaliteli olduğu için kürdanlı olan ürünün dışında nane aromalı powersense diş ipi sadece 8,95 TL’den alıcılarını bekleyecek.

Bim Dermokil Maske Seçenekleri

Bir süredir bol miktarda satılan dermokil maskeler bim 6 kasım ürünleri ile katalogda yer edinmiş durumda, dermokil soyulabilir yüz maskesi 9,90 TL’den yüz bölgesi sir ağda kalemi ise 12,95 TL’den satılacak.

Bim de satılan ürünler arasında saç fırçası seçenekleri (ahşap saplı) sadece 9,95 TL den satılacak ve ürünlerin son derece kaliteli olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında plastik kabı ile ıslak mendilleri almak isterseniz 6,95 TL karşılığında 125 adet Ivory marka ıslak mendil alabilirsiniz. Artık bir bim efsanesi haline gelen nefes almaya yardımcı burun bandı da 5,75 TL’den bim 6 kasım katalogunda yer bulmuş. Bunun dışında nemlendirici bakım kremi de bim 6 kasım katalogunda yer alıyor.

Beni bilenler en sevdiğim ürünü en sona sakladığımı bilirler. Sizler için nasıldır bilmiyorum ama ben 6 kasım katalogunda en fazla sıvı sabunu sevdiğimi söyleyebilirim. Işıl sıvı sabun 600 ml paketlerinde sadece 6,95 TL’den alıcılarını bulacak…

Bim ürünleri ve diğer seçenekler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sadece yorum bölümünü ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Tüm ürün seçenekleri için farklı konularda değinmeye çalışacağız. Bizi takibe devam edin…

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Aktuel 25 Ocak Araç Ürünler

Bimin giderek daha kaliteli ürünleri bizimle buluşturduğuna şahit oluyoruz. Bim aktuel 25 ocak ürünleri arasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir