Bim 3 Şubat 2017 Cuma aktüel ürünler indirim kataloğu

Bim 3 Şubat 2017 Cuma aktüel ürünler indirim kataloğu yayınlandı ve bu ürünleri görünce tam anlamıyla biz bile çok şaşırdık. Bim aktüel 3 Şubat 2017 kataloğu burada!


bim-aktuel-urunler-3-subat-2017-cuma

Bim 3 Şubat 2017 Cuma aktüel ürünler indirim kataloğu yayınlandı ve bu ürünleri görünce tam anlamıyla biz bile çok şaşırdık. Bim’de bahsi geçen tarihte gerçekten oldukça büyük bir doluluk oranı yaşanacak çünkü bu ürünleri bütün insanlar almak için kapılarda sıraya girecekler.  Bu yazımızda sizlere Şubat ayının en çok konuşulacak aktüel fırsatlarından bahsedeceğiz. İlk olarak BİM Aktüel Ürünler 3 Şubat 2017 Cuma tarihli katalog incelememizde Luxell Börekçi Elektrikli Büyük Fırın, Bonera Derin Çelik Karnıyarık Tenceresi, Chef’s Kızartma Tenceresi ve Hascevher Çelik Çaydanlık herkesin gözüne çarpan ilk ürünler oluyor.

BİM 10 ŞUBAT 2017 AKTÜEL ÜRÜNLER

Bütün ürünlerin incelemesini ve aynı zamanda özellik içeriklerini sizlere ilerleyen günlerde aktaracağız ki bu içeriklerden sonra normal olarak fiyat bilgisini de sizlerle paylaşacağız. Konu ile ilgili olarak bilgi vermek gerekirse bahsetmek istediğimiz şeylerden birisi ürünler teker teker incelemesi oluyor. Kataloğun resmini ve aynı zamanda yayınlanan Bim aktüel afişlerinde bahsi geçen ürünlerden sizlere bahsedeceğiz. Bim Cuma aktüel ürünleri ile gerçekten farkını tekrar ortaya koyuyor çünkü 3 Şubat 2017 aktüel ürünleri gerçekten bütün mağazaları da kıskandıracak bir seviyede oldu. Ürünlerin hepsinin ayrı ayrı fiyatlarını şimdi sizlerle paylaşıyoruz.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER 3 ŞUBAT 2017 KATALOĞU ÜRÜN LİSTESİ

Luxell LX-3580 Börekçi Elektrikli Fırın fiyatı 129,90 TL
Bonera Derin Çelik Karnıyarık Tencere fiyatı 75 TL
Chef’s Kızartma Tenceresi fiyatı 29,90 TL
Chef’s Tava Seti 4’lü fiyatı 39,90 TL
Chef’s Balık Tavası fiyatı 24,50 TL
Chef’s Yuvarlak Fırın Tepsisi 2’li fiyatı 19,90 TL
Hascevher Çelik Çaydanlık fiyatı 49,90 TL
Chef’s Teflon Karnıyarık Tenceresi fiyatı 24,90 TL
LAV Dantela Çay Seti 12 Parça fiyatı 24,90 TL
Penye Çocuk Yeleği fiyatı 7,50 TL
Halı Örtüsü fiyatı 24,90 TL
RASTAR Uzaktan Kumandalı Lisnaslı Araba fiyatı 39,90 TL
Klozet Takımı 2’li fiyatı 34,90 TL
Dizlik fiyatı 6,90 TL

Yukarıda yer alan listenin akabinde ayrıca sizlere belirtmek istediğimiz bazı konular var. Bu konuları Bim aktüel 3 Şubat 2017 tarihli içerikte yayınlamak çok daha doğru olacaktır çünkü bu hafta kadınlar ve erkekler bayram edecek. Çocukların okul başlangıcı içinde ayrıca birçok ürünün sizde Bim marketlerinde bulabileceksiniz ki bu ürünleri bulmak için yapılması gereken en önemli şeylerden birisi sitemizde yayınladığımız aktüel fırsatları takip etmek olacaktır. Özellikle çay setini bütün ev sahipleri alacaktır çünkü misafirler gelince bu tür lüks setler ortaya çıkıyor. Bunun akabinde klozet takımı da yine satın alınabilecek ürünler arasında bulunuyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER 3 ŞUBAT 2017 CUMA KATALOĞU

Yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda sizde afişe ulaşmış olacaksınız. Yukarıdaki bağlantı tam anlamıyla bir katalog afişini temsil ediyor. Kadınlar bahsettiğimiz ürünler dışında börekçi fırını ile de muhteşem lezzetleri ortaya çıkaracaklar çünkü artık bütün insanların akıllı telefonu var. Kullanmayı bilen de bilmeyen de akıllı telefon kullanıyor. Gün içerisinde kadınlarda erkeklerde buralardan yemek tariflerine bakıyor ve işte artık baktıkları bu tarifleri börekçi fırını ile gerçekleştirebilecekler. Muhteşem fırsatlar için Bim aktüel ürünlerini takip etmek en doğru hareket olacaktır.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: YAREN DURMAZ

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde ileri seviye Almanca eğitimi alan Yaren Durmaz boş zamanlarında ve akşamları son dakika haberlerini sizlere aktarıyor. Voleybol ve alışveriş onun için hayatın en anlamlı şeyidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bimde-satilan-cikolatali-keklerin-zarari-nedir

Bim’de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir?

Bim'de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir sorusuna yanıt aradığımız bu yazımızda sizlere 7 Şubat 2016 aktüel ürünlerinde olan kekten bahsedeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir