Bim 27 Kasım Ürünleri


Salı günlerinin indirimlerine ayrıca yer vermeyi seviyoruz. Pek çok internet sitesinde cuma indirimleri ile birlikte yayınlandığı için biz detaylı bir şekilde yer verelim diyoruz. Şimdi sırada bim 27 kasım salı aktüel ürünleri bölümü yer alıyor…

Bimde Satılan Pekmezler

Öncelikli ürün olarak keçiboynuzu ve üzüm pekmezi dikkatleri üzerine çekiyor. Kara üzüm pekmezi sadece 15.90 tl den alıcı bulurken harnup pekmezine 11.90 tl den sahip olabiliyorsunuz. Yine Tariş kalitesi ile sadece 2.95 TLye şalgam suyunu satın alabiliyorsunuz. Üstelik bu sefer acılı ve acısız seçenekleri de yer alıyor.

Bimde satılan kuru incirin ekonomikliğine göz atmak için dilerseniz bir kuruyemişçiye uğrayabilirsiniz. Sadece 9.95 TL’YE kuru incire 6.50 TL’ye incir reçeline sahip olabiliyoruz. Bu hafta pek çok ürün Tariş markası ile ön plana çıktığı için ayrı ayrı marka yazmaya gerek duymuyorum.

Yine Tariş kalitesi ile kuru meyve kokteyline sadece 5.95TL den limon kolonyasına da d9.95 TL den sahip olabiliyorsunuz. Yeşil çay kolonyası ve zeytin çiçeği kolonyalarının fiyatları da 9.95 TL olarka ön plana çıkıyor.

Yudum Zeytinyağı

Yine bim ürünlerinde aşağıda yer alan görselde de en üstte gördüğünüz üzere Yudum marka natürel sızma zeytinyağına sadece 13.90 tl den ulaşılabilir. Bunun dışında Sütaş tost peyniri 1 kg lık fiyatının 24.95 tl olduğunu ve 350 gram tereyağın sadece 16.45 tl olduğunu da söyleyebiliriz. Tüm bu ürünlerin ayrıcalıkları hakkında yorumlarınızı yorum bölümünden bize ulaştırabilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde aralık ayı bim aktüel ürünlerini de sizinle paylaşmaya başlayacağız.

 

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir