BİM 24 ŞUBAT 2017 CUMA AKTÜEL ÜRÜNLERİ KATALOĞU TERLETİYOR

Bim aktüel 24 Şubat 2017 Cuma aktüel ürünlerini bu yazımızda sizlere tanıttık ve katalogları da eklemeyi unutmadık. Güncel Şubat Ayı Bim aktüel kataloglarını yayınlamaya devam ediyoruz.


bim-24-subat-2017-cuma-aktuel-urunleri

Bim 24 Şubat 2017 Cuma aktüel ürünleri tam anlamıyla gören herkesi baştan aşağıya kadar terletiyor. Sizde aktüel ürünlerde yer alan indirimli ürünleri merak ediyorsanız bu haberimizde sizlere konu ile ilgili olarak detaylı bilgi vereceğiz. 24 Şubat Cuma Bim aktüel ürünler kataloğunda bütün ürünler ve fiyatları yazıyor ki bizde bu yazımızda bütün ürünlerden teker teker bahsedeceğiz. Öncelikle bu haftaki kampanyanın gerçekten göz doldurduğunu söylemek gerekiyor çünkü teknolojik ürünlere ağırlık verildiği gibi aynı zamanda bu ürünlerin fiyatları sebebiyle oldukça fazla tercih edileceğini söyleyebiliriz. İlk olarak sizlere bilgisayardan bahsetmek istiyoruz. Eskiden evinde bilgisayarı olan insanlar farklı olurdu. Bunun akabinde internetle tanıştık ülke olarak ama artık evde internet ve bilgisayar olmazsa olmaz bir şey haline geldi.

ASUS laptop bilgisayar özellikleri ve fiyatı

Sony Kafa Bantlı Kulaklık Fiyatı 

Bim ses sistemi fiyatı ve özellikleri

Kablosuz optik mouse fiyatı ve özellikleri

Bim marketlerinde satılacak olan aktüel ürünler arasında bulunan ASUS marka dizüstü bilgisayar gerçekten herkesi şaşırtıyor çünkü bu ürünü satın almak için Cuma günü erken saatlerde mağazalarda olmanız gerekiyor. Sabah 9.00 itibarı ile açılan mağazalarda sizde sıraya girin çünkü bu ürünlerin hepsi stoklarla sınırlıdır. 1.149 TL olan bu muhteşem ürünü kredi kartı veya nakit para ile satın alabilirsiniz ki kredi kartı ile satın alma seçeneğini kullandığınızda 6 taksit imkanına sahip olacağınızı hatırlatalım. ASUS marka notebook uygun fiyatına rağmen özellikleri ile bütün gözlerini kendisine çekiyor. 15.6 inç ekranı ile film izlemek, çizim yapmak veya ödev hazırlamak çok kolay olacak. ASUS notebook bilgisayar özelliklerini ayrı bir yazıda sizlere anlatacağız.

bim-aktuel-24-subat-2017-katalogu

Şimdi bir diğer ürün olan kafa bantlı kulaklıktan bahsetmek istiyoruz. Bu kulaklıkları genelde görür bir hale geldik çünkü artık en çok tercih edilen kulaklıklardan birisi oldu. SONY marka bu kafa bantlı kulaklık zorlu ulaşım şartlarında size rahat bir nefes aldıracak. Ürünlerin hepsinin garantisinin olduğunu söyleyelim ki zaten Bim mağazalarında satılan ürünlerde garanti beklememek gerçekten çok yanlış olur. Bu anlamda 24 Şubat 2017 Cuma Bim aktüel ürünleri en çok rağbet edilen ürünler arasında gösteriliyor ki bu hafta diğer marketleri sollayacak gibi duruyor çünkü bu teknolojik ürünler satış rekoru kıracak. SONY marka bu kulaklık 37 lira 50 kuruş gibi bir fiyat ile satışa çıkıyor ve yine bu kulaklığın özelliklerini ayrı bir yazıda inceleyeceğiz ve bu yazı yayınlandığında buradan sizlere duyuru yapacağız.

BİM AKTÜEL 24 ŞUBAT 2017 CUMA KATALOĞU

Şimdi sıkı durun çünkü Bim bu hafta mağazalarına ses sistemi getiriyor. Eğer sizde ses sistemini merak ediyorsanız sitemizde yer alan bütün detayları kontrol edebilirsiniz. Ses sisteminin 1+1 olması en çok dikkat çekici özellikleri arasında oluyor. Küçük olması her yerde taşınabilir olması en çok takip edilen şeyler arasında oluyor. Ürünün özelliklerini sizlere göstereceğiz ama yine sizde yorum atarak merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Bilgisayarın yanında kablosuz mouse veriliyor ki bu ASUS laptop kullanacak herkes için çok iyi bir şey olacak. Tek tık ile istediği her şeyi internet üzerinden yapabilecekler. 22 lira 50 kuruş fiyatında olan bu optik mouse ise yine haftanın en çok satan ürünleri arasında olacak gibi duruyor.

bim-aktuel-24-subat-2017-katalogu-asus-notebook

24 Şubat 2017 Cuma günü sabah 09.00 itibarıyla başlayacak BİM aktüel katalogu incelememizde bu bu hafta broşür sayfasında Aynalı Takı Dolabı dikkat çekiyor. Aynalı Takı Dolabı 99,90 TL, Darbeli Matkap 59,90 TL, Tek Fiyat Plastik Ürünler 2 TL, Paşabahçe Borcam Yuvarlak Kapaklı Tencere 9,90 TL, Paşabahçe Origami Su Bardağı 6’lı 6,90 TL, Paşabahçe Heybeli Çay Seti 12 Parça 12,50 TL, Paşabahçe Borcam 2’li Kare Set 19,90 TL, Paşabahçe Lotus Ayaklı Kase 9,90 TL, Paşabahçe Saklama Kabı 2,50 TL, 3D Sihirli Eğitici Kartlar 11,90 TL, Pratik Bisküvi Yapma Makinesi 12,50 TL, Tombul Market Arabası ve Mutfak Seti 13,90 TL, Handy Tommy Tamir Seti 19,90 TL, Yazı Tahtası Renkli 12,50 TL, Düdüklü Tencere 5 Litre 64,50 TL gibi her bütçeye uygun fiyatlar ile Bim aktüel ürünleri bu hafta yine herkesi şaşırtıyor. Bim marketlerde 24 Şubat 2017 Cuma günü satışa sunulacak ürünlerin resimlerini de bu haberimize ekledik.

Bunu haricinde modayı takip edenler için geçtiğimiz senin en çok beğenilen tasarımlarından birisi olan aynalı dolaplar hakkında müjde vermek istiyoruz. Aynalı dolap Bim aktüel ürünler 24 Şubat Cuma indirimli ürünler arasında bulunuyor. Sizde bu kataloğa göz atarak konu ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz ama size fiyat hakkında ayrıntılı bilgi verelim. 99 lira fiyat etiketi olan bu ürünü sizde kredi kartı veya nakit para ile satın alabilirsiniz. Kimlik bırakarak mağaza personelinden rica ederek alışveriş arabalarını alabilir ve bu ürünü evinize götürebilirsiniz. Darbeli matkap erkekleri sevindireceği gibi kadınların ilgisini çekecek plastik ve cam mutfak malzemeleri herkesi sevindiriyor.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SİNAN BABACAN

Erasmus ile Türkiye'ye gelen ve ek gelir amacı ile Bim aktüel ürünlerin haberlerini sizlere ileten Sinan Babacan profesyonel olarak tenis oynamaktadır. Spor ve eğitimsiz bir hayat düşünemiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

sony-kafa-bantli-kulaklik-fiyati-sasirtti

Sony Kafa Bantlı Kulaklık Fiyatı Şaşırttı!

Sony kulaklık Bim aktüel ürünleri arasında bu hafta gençlerin yoğun ilgisine maruz kalacak çünkü gençlerin çok sevdiği bu kulaklıklar sürekli olarak tercih edilen bir şey oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir