Bim 23 Kasım Kataloğu


Geride bıraktığımız hafta ile kıyaslandığı zaman bu hafta bim ürünlerinin daha dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Katalog yayınlanır yayınlanmaz paylaşma fırsatı bulamadık. Şimdi katalogda yer alan ürünleri derinlemesine inceleyerek masaya yatıralım istedik.

Bim 23 kasım cumadan itibaren aktüel katalogunda ilk dikkat çeken ürün olarak Simfer Elektrikli Turbo Fırın 179 TL ile ön plana çıkıyor. Buna uygun olarak alabileceğiniz fırın haznesi de bulunan çok amaçlı dolap ise sadece 159 tl den bizi bekliyor olacak…

Elektrikli ev ürünleri bu kadarla da sınırlı kalmamış blender robot set olarak 155 tl den Premier narenciye sıkacağı ise sadece 49 tl den bizi bekliyor olacak. Bunun dışında yine premier marka ve kalitesi ile su ısıtıcısı 49.90 TL den raflarda yerini aldı. Geçtiğimiz günlerde satın aldığım su ısıtıcısı ile kıyasladığım zaman daha ekonomik olduğunu söyleyebilirim. Set olarka bu hafta seramik ürünler dikkat çekiyor. Seramik telli kahvaltı seti 4 lü 21 tl kek fanusu 24 tl ve güveç düdüklü tencere 69.90 tl olarak ön plana çıkmış

Bimde Satılan Su Bardakları

Bu haftanın dikkat çekenleri arasında hiç şüphesiz su bardakları ilk sırada yer alıyor. 6 lı yaldızlı su bardağı set olarak 39.90 tl den satılırken yine yaldınızlı kahve yanı su bardağı ise sadece 29.90 tl den alıcı buluyor. Bunların fiyatları kadar güzelliklerinin de dikkat çektiğini söyleyebiliriz.

Bimde satılan çay seti olarak 12 parça olanı 39,90 Tl olarak ön plana çıkarken kulplu 6’lı çay bardağı Paşabahçe kalitesi ile sadece 10.90 TLden alıcı buluyor. Yine paşabahçe oval servis tabağı 4.95tl lik fiyatı ile dikkatleri üzerinde topluyor diyebiliriz.

Bimde Satılan Saklama Kabı

Bu sene saklama kaplarının biraz daha az geldiğini görüyoruz. Bunu daha önce de belirtmiştik. Bim de satılan saklama kapları kilitli olarak 5 li set halinde satılıyor demiştik. Bunun fiyatı 13.90 tl olurken saklama kabı ile beraber satılan rendenin fiyatının da 8.95 tl olduğunu söyleyebiliriz.

Bimde Satılan Oyuncaklar

Her hafta olduğu gibi bu haftada gösteri arabası seti ve eğlenceli şekerli pinball ürünü ile çocukları da unutmamış. Kız çocuklar için üretilen lolla alışverişte ürünününde son derece güzel olduğunu söylemeden geçmemek gerekiyor.

İkinci sayfaya ulaşmak için:

https://www.bimaktuelurunler.net/bim-23-kasim-aktuel-urunleri.html

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir