Bim 23 Kasım Aktuel Ürünleri


Kısa bir süre önce bim ürünlerini yazmaya ve yorumlamaya devam edeceğimizi söylemiştik. Bu konuda hatırlarsanız buradan 23 kasım aktüel ürünleri kataloğun ilk sayfasını paylaşmıştık.  Bütün ürünleri tek tek anlatmaya çalışacağımızın da altını çizmiştik. Bimde satılan Kumtel Duvar Tipi İnfrared Isıtıcı sadece 75,00 TL’den ilk dikkatleri çeken ürün olarak ön plana çıkıyor.

Bim’de Satılan Antifiriz

Daha öncede bu konudan bahsetmiştik. Oldukça uygun fiyatlı radyatör antifirizi piyasada satılanın 3 te 1 i fiyatına alıcılarını buluyor. Autoware radyatör antifirizine sadece 19.90 tl den ulaşabiliyoruz.

Bunların dışında soğuk kış günlerine hazırlık olarak akrilik battaniye ürünleri çift kişilik ve tek kişilik seçenekleri ile dikkatleri çekiyor. Sesli markası ve kalitesi ile ön plana çıkan bu ürünlere 32 ve 35.90 TL lik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Söz kış aylarından açılmışken kadife eşofman 44.90 TL ve Termal tayt 13.50 TL’den alıcı buluyor. Bunun dışında kışlık terlik seçeneklerinin sadece 10.90 tl olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik ne yalan söyleyeyim erkek modellerinin çoğu pahalı markadan daha kaliteli ve kalın olduğunu da görebiliyoruz.

Bimde Satılan Çoraplar

Bu hafta tüm zincir marketlerde uygun fiyatla çorap aldığımızı söyleyebiliriz. Furya ilk olarka Fisko marketlerde dikkatimi çekti. Onu şok ve a101 takip etti. Şimdi ise bim marketlerinde 5li şekilde satılacak çocuk çorapları 10.90 tl den tekli termal çorap kadın için 5.45 ve çocuk için 4.95 tl den dikkatleri üzerinde topluyor.

Bunun dışında 5li slip kadın 15.90 erkek havlu bel boxer 14.90 tl kız çocuklar için 5lii slip 14.90 erkek çocuklar için 2li boxer 9.95 tl den alıcı bulacak.

Bu hafta ürünleri hakkında yorumlarınızı merak ediyoruz. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir