Bim 20 Kasım Ürünleri


Yine bir Salı yine yemek hazırlamak isteyenler için uygun fiyatlı ürünler… Bim 20 kasım ürünleri bu anlamda son derece önemli diyebiliriz. Bizde bimde bu Salı olan ürünleri sizler için detaylı bir şekilde yazmaya karar verdik. Hazırsanız başlayalım…

Bimde Satılan Tereyağı

Öncelikle 20 kasım ürünleri arasında ilk karşımıza Pervin tuzlu kova tereyağı karşımıza çıkıyor. Daha önce bu ürünü hiç kullanmadığım için yorum yapamayacağım. 34,90 TL’lik fiyatı ile ön plana çıkan bu ürün hakkında yorum yapmak isterseniz merakla beklediğimi belirtmek istiyorum. Burada yer alan bimde bu hafta köşesinden takibini yapabilirsiniz.

Çotanak Ürünleri

Fındık yağı ile dikkat çeken Ordulu Çotanak markası Bim raflarında bu sefer ceviz yağı ile ön plana çıkıyor. Sadece 14,95 TL’lik fiyatı ile dikkatleri üzerinde toplayan bu markanın kaliteli olanı uygun fiyattan satışa sunduğunun farkındayız. Bizde tüm bu ürünlere kolaylıkla ulaşmanız için deneyip burada yorumlarımızı yazacağız.

Bim 20 Kasım Ürünleri Efsane Un

Genellikle maksimum 2 kglık un tanıtımı yapmış biri olarak 10 kglık unu görünce biraz şaşırdığımı söylemek istiyorum. Bu özelliği ile Bim 20 kasım ürünleri benim için de sürpriz oldu diyebilirim. 10 kglık un fiyatı sadece 19,95 tl ile bizi karşılıyor.

Saban Mercimek ve Bulgur

Bimde 20 kasım itibariyle Saban marka mercimek fiyatı sadece 10,45 TL olurken Saban Pilavlık Bulgur için 6,75 TL ödemeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında nohut için 16,95 Pilavlık pğirinç içinse 16,45 ödemeniz yeterli olacaktır.

Orkide Ayçiçek Yağı

Çotanak ceviz yağından sonra 5 litrelik orkide Ayçiçek yağına ulaşmak  için sadece 29,95 TL lik fiyatı ödemeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında bu hafta için turşularda lahana turşusu 11,50 ve karışık turşu için 9,95 TL öderken Salatalık turşusu için sadece 8,95 ödemeniz yeterli olacaktır.

Pek çok farklı ürünün bizi karşıladığı bu hafta için hazır noodle seçeneklerinin 4,95 TL olduğunu ve sebzeli burgu için de sadece 1,85 tl ödemeniz yeterli olacaktır diyebiliriz. Yumurtalı uzun erişte fiyatının da aynı olduğunu belirtelim.

Yeni hafta ile birlikte yeni ürünler hakkında bilgilendirmeleri buradan yapacağız. Bizi takip etmeye devam edin. Mutlu haftalar diliyoruz.

https://www.bim.com.tr/

 

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir