Bim 2 Kasım 2018 Aktüel Kataloğu


Kaldığımız yerden bim aktüel ürünlerini yazmaya devam ediyoruz. Kataloğa şöyle bir göz attığımız zaman bim 2 kasım kataloğu daha çok sporculara hitap eden ürünlerle dikkatleri üzerine çekiyor diyebiliriz. Bu ürünleri ayrı ayrı inceleyeceğiz, dilerseniz ön plana çıkan ürünlere bir göz atalım. Bimde satılan ürünlere market bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bimde Satılan Sporcu Kulaklığı

Kaliteli bir marka olan Trust (bir dönem Arçelik mağazalarında bolca satılıyordu) kablosuz kulak içi kulaklığı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Trus marka kulaklık bimde 2 kasım itibariyle 59,00 TL olarak yerini alıyor.

Yine bim sporcu ürünleri ile tekerlekli karın egzersiz aletini 24,50 TL’den, ahşap denge tahtasını 49,90 TL’den, egzersiz çekme halatını 75,00 TL’DEN satışa sunarken bilyeli metal atlama ipi ise sadece 14,90 TL’den alıcılarını bekleyecek…

Bimde Satılan Pilates Ürünleri

Geçtiğimiz yıllarda da ara ara satışı yapılan pilates ürünleri bu sene de bim 2 kasım kataloğu ile raflarında da ara ara yer buluyor. Bim pilates topu 2019 yılı itibariyle 29,90 TL ye pilates matı da aynı fiyata alıcılarını beklerken yoga silindirinin fiyatı 37,50 TL olarak belirlenmiş.

Spor Ayakkabı Bim

Bim ve spor ürünlerinden bahsetmişken spor ayakkabıları es geçmek olmazdı. Erkek spor ayakkabılar 40 – 43 numara aralığında kadın spor ayakkabılar ise 37 – 39 numara aralığında 49,90 TL’YE satılıyor. Aynı şekilde spor çantasına 36,90 TL’den ulaşabiliyorsunuz.

Bu kadarla da sınırlı değil daha önce bimde satılan oyuncaklardan bahsetmiştik. Şimdi hayvan kostümlü bebekler ve lisanslı oyun çadırı da alıcılarını bekliyor. Çocuklar için çılgın suratlar dev yumurta 8,95 TLDEN mini çek bırak arabaların 9,95 TL’den satılıyor. Aynı zamanda bahçeli evlet için uzatılabilen basketbol potaları da bulunuyor. Bim basketbol potası ile oldukça başarılı bir ürünü satıyor. Bim 2 kasım kataloğu bu bakımdan biraz daha farklı diyebiliriz.

Aynı şekilde gondol ürünleri çoğunlukla plastik pompa, doğrayıcı, saklama kapları, sepetler ve demlik için çay süzgeci gibi evlerde kullanılacak pek çok ürünle satışa hazırlanmış.

Porselen Yemek Seti 24 Parça

Şimdi bim 2 kasım ile birlikte Kütahya Porselen yemek setine (24 parça) sadece 109,00 TL’den ulaşmanız mümkün oluyor. Aynı şekilde mutfaklarda lava döküm tavaya da 42,90 TL’den sahip olabilirsiniz. Skoç battaniye çift kişilik ürün de 24,90 TL ile dikkat çekiyor. Tek kişilik battaniye sadece 22,90 TL olarak belirlenmiş.

Bimde Satılan Yolluk

Bim 80×300, 130×190 ve 80×150 cmlik ebatları ile Brillant yolluklar da göz dolduracağa benziyor. Ürünlerin fiyatları 49,90 TL ile 75,00 TL arasında değişiyor. Son olarak bimde satılan saç düzleştirici tarak – fırça da uygun fiyatı ile alıcılarını bekliyor. Fakir ürünlerini bu ara bim raflarında çok sık görüyoruz. Bim saç maşası sadece 75,00 TL’den sizleri bekliyor. Bunun dışında 49,90 TL’ye saç kurutma makinesi de alınabilecekler arasında yer alıyor.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Aktuel 25 Ocak Araç Ürünler

Bimin giderek daha kaliteli ürünleri bizimle buluşturduğuna şahit oluyoruz. Bim aktuel 25 ocak ürünleri arasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir