BİM 2 Aralık 2016 Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu

BİM 2 Aralık 2016 aktüel ürünler indirim kataloğu yok artık dedirtiyor. Bim market Cuma günü aktüel ürünleri ve indirim fırsatlarını gören şaşırıyor.


bim-2-aralik-2016-aktuel-urunler-indirim-katalogu

Bim 2 Aralık aktüel ürünleri ile yine gündeme gelmeyi başardı. Bu hafta Bim aktüel ürünler listesinde her evde olması gereken ürünlerden var. İlk olarak sizlere 4 bıçaklı doğrayıcıdan bahsetmek istiyoruz. Her mutfakta olması gereken bu ürünü çok makul bir fiyata satın alabilirsiniz. Buz bile kırabileceğiniz Vestel marka bu doğrayıcı ile elleriniz rahat edecek. Birçok sert besini parçalarına ayırabileceğiniz bu ürünü sade 49 lira 90 kuruş gibi bir fiyat etiketi ile satın alabilirsiniz. Paslanmaz çelik doğrayıcı bıçaklar özelliğine sahip olan bu ürünü isterseniz kredi kartı isterseniz de nakit para ile satın alabilirsiniz. Aktüel ürünler kataloğu her hafta olduğu gibi bu hafta da dopdoludur. Kolay temizlenebilen parçalar sayesinde temizlik çok daha rahat olacak ve aynı zamanda sizde mutfakta çok rahat edeceksiniz. 4 bıçaklı doğrama sistemi ile birlikte standart doğrayıcılara göre daha hızlı ve eşit büyüklükte doğrama imkanı sunan bu muhteşem ürünü çok makul bir fiyata satın alabilirsiniz.

2 ARALIK BİM AKTÜEL ÜRÜNLERİ YİNE DOPDOLU

Şimdi Bim aktüel ürünleri arasında bulunan bir ürünün erkekleri mest edeceğinden bahsetmek istiyoruz. Kışlık gömlek artık Bim market indirimlerine yansıdı ve sadece 24 lira 90 kuruş gibi bir fiyat etiketi ile sizde bu ürünü satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bütün bedenlerin olduğu bu ürün için farklı renk seçenekleri mevcuttur. İsterseniz okulda, isterseniz de iş yerinde giyebileceğiniz bu gömlek ile çok şık olacaksınız. Birçok kişinin giyimine çok özen gösterdiğini biliyoruz. Bim market aktüel kataloğuna gelen bu ürün ile gerçekten büyük bir rahatlık hissedecek ve üşümeyeceksiniz.

bim-aktuel-2-aralik-2016-cuma-katalogu

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER 2 ARALIK CUMA İNDİRİM KATALOĞU YAYINLANDI

Şimdi ise sizlere yün korseden bahsedelim. Çok makul bir fiyata satın alabileceğiniz bu ürün ile kış aylarında çok rahat edeceksiniz. Muhteşem sıcaklıkta tutacak belinizi ayrıca çok rahat ettirecek bu ürünü çok makul bir fiyata satın alabileceğiniz gibi birkaç tane alıp aile fertlerine dağıtabilirsiniz. Bu ürünün yanında ayrıca diğer yün ürünlerinde Bim aktüel listesinde olduğunu hatırlatmakta fayda var. Çocuklar için oyuncaklar olduğu gibi aynı zamanda büyükler için de oyuncaklar var. Bu oyuncaktan diğer haberimizde sizlere bahsettik. 2 Aralık 2016 Cuma günü Bim aktüel ürünleri için bizi takip etmeye devam edin.

bim-aktuel-firsatlari-2-aralik-2016-katalogu

2 Aralık Cuma Günü BİM’de PS4 heyecanı olacak

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

sony-kafa-bantli-kulaklik-fiyati-sasirtti

Sony Kafa Bantlı Kulaklık Fiyatı Şaşırttı!

Sony kulaklık Bim aktüel ürünleri arasında bu hafta gençlerin yoğun ilgisine maruz kalacak çünkü gençlerin çok sevdiği bu kulaklıklar sürekli olarak tercih edilen bir şey oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir