Bim 16 Kasım Ürünleri


Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde bim ürünlerini yazmaya devam ediyoruz. Bimde bu Cuma köşemizde bu hafta bim 16 kasım aktüel ürünleri ile devam etmek istedik. Bu hafta neler var? Ürünlerin fiyatları nelerdir ve alınır mı gibi konu başlıklarının cevaplarını birlikte arayacağız.

Bimde Satılan Buharlı Ütü

Bim ürünlerinde öncelikle Philips kalitesi ile ön plana çıkan buharlı ütü bizi karşılıyor. 2200 Wattlık bir ürün olan bu ütüye sadece 149,00 TL den sahip olabiliyor olmanız ve bir de 6 taksit eklenmiş olması da ayrıca bir avantaj olarak dikkatleri üzerinde topluyor.

Bunun dışında bimde satılan elektrikli kahve makinesi de dikkatleri üzerinde toplayan bir diğer önemli ürün olarak ön plana çıkıyor. Üstelik bu ürüne sadece 59,90 a sahip olabiliyorsunuz .İnternette kısa bir araştırma yaparak bile bu rakamın çok daha yüksek fiyatlarına aynı ürünün satıldığını görebilirsiniz.

Elektrikli ürünler köşesini bir kenara bıraktıktan sonra bu hafta bimde satılan Paşabahçe ve chefs ürünlerine dönecek olursak ahşap kapaklı kavanozun sadece 7,50 ye porsiyonluk güveçlerinde sadece 6,95 tlye satıldığını görebiliyoruz.

Bim 16 Kasım Mini Teflonlar

Uygun fiyata bimde satılan mini teflon seçeneklerine de sahip olabiliyorsunuz. Sadece chefs ürünlerin 13,50 gibi bir rakam ödeyerek sahip olmanız mümkün olabiliyor. Aynı şekilde balık tavası da bizi 44,90 lık fiyatı ile bu hafta karşılıyor. Bu sene en çok dikkat çekenler arasında çiğ köfte tepsisi (15,90 TL) ve granit efektli tava karşılıyor (34,90 TL) Bunun dışında esnek kesme matı 4,95 lik fiyatı ile dikkat çekiyor.

Bimde Satılan Erkek Botlar

Bim de bu hafta da pek çok farklı bot seçeneği ile dikkatleri üzerinde topluyor diyebiliriz. Sadece 49,90 TL lik fiyatıyle trekking bot seçeneğine ulaşmak mümkün olabiliyor. Bunun dışında 24,90 tl ye Truva kamyonda çocuklar için unutulmamış diyebiliriz.

1000 Parça Puzzle Bim

Bim de satılan ürünlerde bu hafta 17,90 tl lik fiyatı ile ön plana çıkan 1000 parça puzzle da dikkat çekenler arasında yer alıyor. Benim bu hafta ki aktüel ürünlere göz attığım zaman ilk dikkatimi bu ürünlerin çektiğini söyleyebilirim.

Ürünlerin devamı hakkında yaptığımız bilgilendirmeye Bim 16 kasım aktüel ürünleri bölümünden ulaşabilirsiniz.

https://www.bim.com.tr/

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir