Bim 16 Kasım Aktüel Ürünleri


Bim ürünlerini yazmaya devam ediyoruz. Bu hafta bim 16 kasım aktüel ürünleri tüm seçenekleri ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Her haftanın ve her aktüel ürün kataloğunun sayfasının ön plana çıkan bir özelliği ve bir ayrıcalığı olduğunu söyleyebiliriz. Bu haftanın önceliği ise bebek ve çocuk ürünleri olmuş.

Bimde Satılan Bebek Arabası

Aşağı yukarı bim 16 kasım aktüel ürünleri arasında çok dikkat çeken iki ürün bulunuyor. Bunların ilki baston bebek arabası olmuş bunun sebebi ise fiyatı! Piyasada 300 – 400 TL arasına satışı yapılan bu ürüne sadece 6 taksit avantajından yararlanarak 149,90 TL den sahip olmak mümkün oluyor. Bunun dışında yine aynı fiyata bebek telsizi de satın alabiliyorsunuz. Sleepy bebek bakım örtüsünü de buna ek olarak satın almanız mümkün olabilir. Bu ürünün fiyatının da sadece 9,95 tl olduğunu söyleyebiliriz.

Mama Sandalyesi 16 Kasım

Pilsan kalitesi ile satışa sunulan mama sandalyesine ulaşmak isterseniz sadece 59,90 TL satın almanız mümkün olabilir. Ortalamanın altında bir rakam olduğunu da belirtmeden geçmek istemiyorum. Kış aylarının gelmesi ile birlikte mini ayak sobası da dikkat çeken ürünler arasında önemli bir sırada yer alıyor. Sadece 39,90 TL üzerinden bu ürünü satın alabilirsiniz. Bunlar dışında mini bebekler ve mini kent seçeneklerine de yine pilsan kalitesi ile ulaşmanız mümkün oluyor.

Bimde Satılan Bebek Ürünleri

Bim bu hafta bebek ve çocuk ürünleri ile ön plana çıkmayı başarmış. Hiç şüphesiz lisanslı yağmurluklar da bu konuda ön plana çıkan ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünlere sadece 34,90 TL ye sahip olabilirken bebek bakım çantasına ulaşmak için 12,90 TL ödemeniz yeterli olacaktır. Bebek alt için 12,50 TL 2 li lisanslı body içinde 12,50 TL ödüyorsunuz.

Bim 16 Kasım Aktüel Emziren Anne İçeceği

Bu hafta dikkat çeken bim ürünleri arasında bebek ağız mendili (organik) ve emziren anne içeceği yer alıyor. Mami power markası ile satışa sunulan bu ürün hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim. Sizden gelecek yorumları da dört gözle bekliyorum.

Dilerseniz bim 20 kasım ürünleri bölümünden gelecek salının ürünlerine rahatlıkla göz atabilirsiniz. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

https://www.bim.com.tr/

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir