Bim 13 Kasım Aktüel Kataloğu


Sizler için aktüel ürünler kataloğunu incelemeye devam ediyoruz. Sırada bim 13 kasım ürünleri var. Hatırlarsanız bim çoğunlukla Salı günleri daha çok kuruyemiş, cips gibi haftanın önerileri kısmı oluşturuyor. Bunların büyük bir kısmı çoğunlukla gelmediği için yada uygun fiyatlı olmadığı için çok satılmayan ürünler de bulunuyor.

Bim 13 Kasım Ürünleri

Bimin olmazsa olmazı sayılan simbat kavrulmuş fındık 22,95 TL yine Simbat Antep Fıstığı 500 gram 34,95 TL den raflarda yerini alıyor. Simbat ürünleri bunlarla da sınırlı kalmıyor! Tuzlu kokteyl 200 gramlık paketlerde sadece 4,95 TL’ye satılırken yine 200 gramlık çiğ kokteyl karışımının sadece 11,95 TL den alıcı bulduğunu söyleyebiliriz.

Hazır kuruyemişlerden konu açılmışken Jalapeno çeşnili yer fıstığı 150 gramlık pekette sadece 3,75 TL’den raflarda yerini alıyor.

Bimde Satılan Cipsler

Özellikle hafta sonunda tv karşısında vakit geçirmek istiyorsanız Patito Barbekü Sos çeşnili tırtıklı patates cipsine (Patito XXL) seçeneğine sadece 4.75 TL’den ulaşabilirsiniz. Cips seçeneği bunlarla da sınırlı değil elbette! Lays Baharatlı ve Lays acılı seçenekleri ile kaşık cipsler 2,95 TL den alıcılarını bekliyor.

Bimde Satılan Diyet Ürünleri

Bu kadarla da sınırlı değil. Bim müsli ürünleri ile de sizi karşılıyor. Şu ana kadar pek az markette bulabileceğimiz Vitalis Müsli seçeneklerine sadece 12,95 TL üzerinden sahip olabilirsiniz. Bunun dışında çikolata konusunda ayrıcalıklı bir marka olan Buono ürünlerine de Çilek parçacıklı olanlarının fiyatları 4,95 TL’den bademlı olanların ise sadece 3,95 TL’den karşılıyor.

Bimde dikkat çekenler arasında bu hafta cipsle beraber iyi gidece bir le cola seçeneği bunun yanında 3’ü 1 arada kahve ve doğal maden suyundan üretilmiş gazlı içecekte bulunuyor.

Her bütçeye uygun olarak bu hafta sinema gecesi yapmak isteyenler için hazırlanmış seçeneklere rahatlıkla uygun fiyatlardan ulaşabilirsiniz. Üstelik seçenekler bununla da sınırlı kalmamış!

Son olarak bim pekmez ve tahin ürünleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor diyebiliriz. İncir pekmezine 8,45 TL’den tahine ise 9,95 TL den ulaşabiliyorsunuz.

Dilerseniz bim 16 kasım aktüel ürünleri bölümüne buradan ulaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin ve tüm ürünler hakkında haberiniz olsun…

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir