BİM 10 Şubat 2017 Cuma Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim market 10 Şubat 2017 Cuma aktüel ürünler kataloğu kampanyası tüylerinizi diken diken edecek çünkü bu hafta mağazalara girecek ürünlere çok ama çok şaşıracaksınız.


Bim market 10 Şubat 2017 Cuma aktüel ürünler kataloğu kampanyası tüylerinizi diken diken edecek çünkü bu hafta mağazalara girecek ürünlere çok ama çok şaşıracaksınız. Hem kalite olarak hem de fiyat olarak ‘yok artık’ diyeceğiniz ürünler için geri sayım başladı. 10 Şubat 2017 aktüel ürünleri ile ekonominizi canlı tutacak ama aynı zamanda kaliteli ürünleri de evinize sokmayı başaracaksınız. Buna imkan tanıyan Bim marketlerine teşekkür ediyoruz. İlk olarak bahsetmek istediğimiz ürün saatler olacaktır. Casio marka saatler internette satılan fahiş fiyatların aksine oldukça ucuz fiyatlara satılarak herkesi yine mağazalara sokacak. Yılların eskitemediği marka olan Casio artık Bim’de de olacak. Erkek ve kadınlar için ayrı yarı kutularda olacak bu saatlerin fiyatı cinsiyete göre değişiklik göstermektedir.

Bim haftalık ürünler arasında oldukça fazla teknolojik ürün bulunuyordu ama bu hafta sadece saatlerin olduğunu görebiliyoruz.  İlk olarak dikkat çeken ürünler arasında zigon sehpalar bulunuyor. 3’lü set halinde paylaşılacak olan bu muhteşem sehpaları sadece 75 liralık fiyat etiketi ile satın alabilirsiniz. Bu muhteşem fiyatı görünce gerçekten çok şaşırdık çünkü bu muhteşem tasarımdaki ürünlerin bu kadar düşük bir fiyata satılması Bim aktüel ürünlerindeki ürünlerin hem kaliteli hem de ucuz olduğunu gösteriyor. Bim market aktüel ürünleri arasında olan bu muhteşem ürünleri takip etmek gerçekten çok kolay oluyor ve aynı zamanda bu tür yenilikler içinde sitemizde verdiğimiz diğer haberleri sonuna kadar okuyabilirsiniz.

BİM AKTÜEL 10 ŞUBAT 2017 CUMA AKTÜEL ÜRÜNLERİ İNDİRİM KATALOGU

Ürünler yakından bakmaya devam ediyoruz. 24 Parça porselen yemek takımı yine aktüel ürünler arasında bulunuyor. 10 Şubat Bim aktüel ürünleri arasında da bu tür ürünlerin bulunması gerçekten hepimiz için oldukça şaşırtıcı bir şey oluyor çünkü çok kısa süre içerisinde yemek takımı satışa çıkmıştı. Bu ürünlerin haricinde porselen demlik ve aynı zamanda porselen kupalar aktüel ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünleri takip etmek için kesinlikle sizlere söylediğimiz şeyleri sonuna kadar okuyun. Demlik 15 liranın altında bir fiyata alıcılarını beklerken kupaların her biri sadece 6 lira 90 kuruş fiyat etiketi ile kendisini belli ediyor.

bim-market-10-subat-2017-katalogu-aktuel

Canlı çiçeklerinde Bim aktüel ürünleri arasında olduğunu söylemek istiyoruz. Eğer sizde bu tarz ürünleri merak ediyorsanız sitemizde yer alan kategorilerde bütün ürünleri teker teker açıklayacağız. Mutfak havlusundan çocuklar için eğitici setlere kadar birçok ürün yine burada yer alıyor ve bu ürünleri isterseniz kredi kartı isterseniz de nakit para ile satın alma imkanına sahipsiniz. Şimdi sıkı durun çünkü kot görünümlü termal taytlardan bahsetmek istiyoruz. Bim aktüel ürünleri arasında olan bu ürünü satın almak için sizde çok fazla beklemeyin ve hemen akabinde kadife pijama takımları içinde mağazalarda yer alan birçok ürüne göz atabilirsiniz. Ürünlerin detayları ve diğer birçok bilgi bimaktuelurunler.net sitesinde yer alıyor.

 • Kütahya Porselen 24 Parça Yemek Takımı Bim aktüel fiyatı – 62,50 TL
 • 3’lü Zigon Sehpa Bim aktüel fiyatı – 75 TL
 • Kütahya Porselen Fincan Takımı Bim fiyatı – 24,90 TL
 • Casio Erkek Kol Saati Bim satış fiyatı – 75 TL
 • Casio Bayan Kol Saati Bim market fiyatı – 59,50 TL
 • Kütahya Porselen İkili Kupa Set bim market aktüel satış fiyatı – 6,90 TL
 • Bim Kütahya Porselen Demlik fiyatı- 14,90 TL
 • Bim aktüel Eğitici Set – 6,50 TL
 • Bim Aktüel Ürünler Canlı Çiçek Mini Orkide fiyatı- 14,90 TL
 • Bim Market Aktüel ÜrünlerBayan Pijama Takımı – 22,50 TL
 • Kadife Bayan Bim Aktüel Pijama Takımı katalog ücreti – 27,50 TL
 • Kot Görünümlü Termal Tayt Bim bu hafta fiyatı – 11,90 TL
 • 2’li Mutfak Havlusu satış fiyatı- 6,90 TL

Yukarıdaki listede size Bim aktüel ürünler 10 Şubat 2017 Cuma aktüel kataloğunda olan ürünlerin yazılı halini verdik. Sizde belki çıktı almak istersiniz belki de bir anlamda kullanmak isterseniz diye ürünlerin yazılı olarak listesi sizin hizmetinize sunuluyor. Daha detaylı bilgi ve merak ettikleriniz için hemen yorum atın ve farkınızı ortaya koyun.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir