27 Şubat 2017 Pazartesi

Banyo takımı ile lüks bir havaya girin

Banyo takımı ile lüks bir havaya girin diyoruz çünkü mağazalarda 13 Ocak 2017 günü satılacak olan 3’lü banyo takımını aldıktan sonra tam anlamıyla bir otelin banyosuna giriyormuş havası yaşayacaksınız.


banyo-takimi-ile-luks-bir-havaya-girin

Banyo takımı ile lüks bir havaya girin diyoruz çünkü mağazalarda 13 Ocak 2017 günü satılacak olan 3’lü banyo takımını aldıktan sonra tam anlamıyla bir otelin banyosuna giriyormuş havası yaşayacaksınız. Ürünlerin oldukça kaliteli olması ve aynı zamanda uygun fiyata satılması gerçekten en çok mutlu eden şey oluyor. Sadece 16 lira 50 kuruş fiyat etiketi ile raflarda yerini alacak olan bu ürünü satın almak için erkenden Bim marketlerinin kapılarını açın çünkü ev kadınları bu ürünü almak için sabah saatlerinde erken kalkıp mağazalara gideceklerdir.

Klozet üstü ve klozet altı için özel bir takımın olmasının yanında ayrıca klozetin hemen önüne koyabileceğiniz uzun bir halıda bu paket ile evinize kadar geliyor. Boyutları ise standart bir ölçüde ortaya çıkacaktır. Bazı ev kadınları bu kadar ucuz ama kaliteli ürünleri satın alarak özel günler için saklayabilirler. Kendi altın günlerinde veya önemli misafirleri geldiğinde hemen yeni paketleri açarak ürünleri evlerine koyabilirler. Bu tür bir satın alma içinde ürünün stoklarla Bim’e gireceğini söyleyelim.

BANYO TAKIMI BİM AKTÜEL KATALOĞUNDA GÖRÜLDÜ

Banyo takımının diğer bir halısını banyo yerine sizde tuvaletlerin girişinde kullanabilirsiniz. Ülkemizde bu bir gelenek haline gelmiştir. Yani bu tür banyo ve tuvaletlerin önünde genel olarak halılar bulunur ve tuvaletlere sol değil sağ ayak ile giriş sağlanır. Sizde bu halıları set halinde 16 lira 50 kuruşa satın alarak hijyeni elden bırakmayın. Yorumlarınızı da yapmayı unutmayın.

Aktüel ürüne oy verin
(Lütfen oy verin)
Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: ENGİN DERMİŞ

Türk Edebiyatı bölümü mezunu olan Engin Dermiş, dış basını analiz ederek gerek duyduğu haberleri haftanın aktüel ürünlerini merak edenlere aktarıyor. Futboldan ve kitap okumaktan hoşlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

tava-setinin-fiyati-tuyleri-diken-diken-ediyor

Tava setinin fiyatı tüyleri diken diken ediyor

Tava setinin Bim aktüel ürünler kataloğundaki fiyatı tüyleri diken diken ediyor ve tam anlamıyla herkesi şaşırtıyor. Dışarıda çok fahiş fiyatlara gördüğümüz Bim aktüel ürünleri yakından inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir