Balık tavası çevirme kapağıyla geliyor

Balık tavası balık çevirme kapağıyla birlikte aktüel raflara geliyor. Bim 3 şubat aktüel ürünler kataloğunda yer alan balık tavasından bahsedeceğimiz bu yazımızda fiyat bilgisi de vereceğimizi söyleyelim.


balik-tavasi-cevirme-kapagiyla-geliyor

Balık tavası balık çevirme kapağıyla birlikte aktüel raflara geliyor. Bim aktüel 3 Şubat 2017 Cuma ürünleri kataloğunda yer alan balık tavasından bahsedeceğimiz bu yazımızda fiyat bilgisi de vereceğimizi söyleyelim. Ürünün fiyatına baktığımızda çok şaşırdık çünkü piyasanın çok altında bir fiyat ile raflarda olacak balık tavasının fiyatının 24 lira 50 kuruş olduğu görülüyor ki bu tava ile birlikte gerçekten muhteşem bir tat elde edeceksiniz çünkü bu tava balık kızartmak için özel olarak imal edilmiştir. 3 şubat 2017 Cuma günü aktüel ürünleri arasında seçip hemen sizde Chef’s marka bu balık tavasını satın almak için mağazalara erken saatlerde giriş yapabilirsiniz.

Bim balık tavası ile çıtayı iyice yükselterek ısı yalıtımı yüksek olan alüminyum gövde ile güç gösterisi yapıyor. Balık tavasının diğer özelliklerine baktığımızda gözümüze çarpan şeyin çevirme kapağı olmasıdır. Çevirme kapağı işinizi kolaylaştıracak çünkü balıkları teker teker çevirmek yerine bu kapak ile çok seri bir şekilde çevirerek diğer tarafın kızarmasını sağlayacaksınız. Balık gerçekten dünyadaki en güzel damak tatlarından bir tanesidir ki dünyanın her yerinde sürekli olarak tüketilir. 25 liranın altında bir fiyatta satışta olan tavayı Bim aktüel ürünler arasından alabilirsiniz.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLERİNDE BALIK TAVASI GÖRÜLDÜ

Yüksek ısıya dayanıklı dış kaplama sayesinde teknoloji harikası bir ürünü almış oluyorsunuz. Isı yalıtımı oldukça muhteşem olan bu tava aynı zamanda yanmaz bir yüzey ile karşımıza çıkıyor. Bim aktüel 3 Şubat Cuma kataloğu bu anlamda gerçekten göz dolduruyor. Ergonomik tutuş için özel olarak imal edilen kulp ve sap kısmı yine ürünü merak edenlerin aklındaki sorulardan bir tanesi oluyor. Ürünün ayrıca iç teflon kaplama olduğunu söyleyelim ki sizde ürünün yapışmaz olduğunu anlayın. Ürün hakkında merak ettiklerinizi Bim sitemizin gelişmiş yorum sisteminden bizlere aktarabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: OSMAN DÖNMEZ

Gazetecilikle ilgilenen Osman Dönmez teknoloji alanında uzmanlaşmış ve aktüel ürünler olduğu fuarlarda görev almıştır. Gazeteci kimliği ile büyük markaların haberlerini siz okuyuculara aktarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bim-aktuel-3-subat-cuma-kampanyasinda-dizlik-var

Bim aktüel 3 Şubat Cuma kampanyasında dizlik var

Bim aktüel 3 Şubat Cuma kampanyasında dizlik var ve bu dizlik fiyatı ile dikkatleri üstüne çekiyor. Bu dizliği niye satın almam gerekiyor diye merak ediyorsanız az sonra ürün fiyatını ve diğer bilgileri sizlere aktaracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir