Ayakkabı boyası Salı günü satış rekoru kıracak

Ayakkabı boyası 27 Aralık 2016 Salı günü satış rekoru kıracak diyoruz çünkü artık insanlar kendilerini bakıyorlar. Kişisel bakım ürünü detaylı bilgi haberimizde!


ayakkabi-boyasi-sali-gunu-satis-rekoru-kiracak

Ayakkabı boyası 27 Aralık 2016 Salı günü satış rekoru kıracak diyoruz çünkü artık insanlar kendilerini bakıyorlar. Özellikle İstanbul’da üniversite sayısının fazla olması ve okuyan insan sayısının fazla olmasıyla birlikte bu tür kişisel bakım ürünlerinin satış sayısı oldukça yüksek bir sayıya hitap etmeye başladı. Eğer sizde kendinize bakıyor ve her gün rutin olarak ayakkabılarınızı boyamak istiyorsanız söylediğimiz bütün ürünleri çok daha rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Ürünleri ayrıca kontrol etmek için yapmanız gereken tek şey Bim mağazalarına gitmek olacaktır.

Dışarıda 5 liranın üstüne bir fiyata bulabileceğiniz 75 ml ayakkabı boyasını sizde sadece 1 lira 45 kuruş gibi bir fiyat etiketi ile ürün raflarında görebilirsiniz. Bu ürünü çok uygun fiyata satın alabileceğiniz gibi ayrıca çok daha iyi bir fiyata satın almak için yapmanız gereken tek şey çok daha makul bir fiyata bu ürünleri satın almak olacaktır. Ayakkabı boyasını satın almak için yapmanız gereken tek şey kredi kartı ile nakit para ile satın almak olacaktır. Bu ürünün yanında ayrıca Salı günleri mağazaya gelen ürünleri çok daha rahat bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

AYAKKABI BOYASI DEYİP GEÇMEYİN

Ayakkabı boyası deyip geçmeyin çünkü gerçekten ileride ortaya çıkacak ama kişisel bakım çok önemlidir. Daha doğrusu fiziki yapı oldukça önemlidir. İnsanlar sizi tanımadan önce ilk olarak giyinişe ve ayakkabıya bakarlar. Sizde bu tür ürünleri incelemek için söylediğimiz bütün detayları çok daha rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Her sabah evden çıkarken çok seri bu şekilde bu ayakkabı boyasını kullanmak için Bim aktüel ürünler kategorisini kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: ALİ DARLI

Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra gazeteciliğe adım atan Ali Darlı siyaset ve yaşam haberlerini sizlere iletmekle görevlendirilmiştir. Basketbol ve masa tenisi oynamayı çok seviyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

soguk-gunlerin-yildizi-kirmizi-mercimek-geliyor

Soğuk günlerin yıldızı kırmızı mercimek geliyor!

Soğuk günlerin yıldızı kırmızı mercimek Bim'in 24 Ocak kampanyası kapsamında mağazalara geliyor. Bu muhteşem ürün ile çorba yapmak artık bizde bir gelenek haline gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir