27 Şubat 2017 Pazartesi

ASUS laptop bilgisayar özellikleri ve fiyatı

ASUS laptop bilgisayar özellikleri ve fiyatı bu gelecek haftanın aktüel ürünleri arasında en çok merak edilen konulardan birisi olacak gibi duruyor. ASUS notebook bilgileri bu yazıda yer alıyor, hemen okumaya başla!


asus-laptop-bilgisayar-ozellikleri-ve-fiyati

ASUS laptop bilgisayar özellikleri ve fiyatı bu gelecek haftanın aktüel ürünleri arasında en çok merak edilen konulardan birisi olacak gibi duruyor. Bu yazımızda Bim aktüel dizüstü bilgisayar fiyatı ve özelliklerinden bahsedeceğiz. Yazının sonunda ürün özelliklerini ve fiyatını sıralı olarak vereceğiz ama yine de direkt olarak sizlere bilgisayar fiyatının 1.149 TL olduğunu söylemek gerekiyor. Kredi kartına 6 taksit imkanı bu üründe ortaya çıkıyor ve ayrıca nakit alınca herhangi bir indirim söz konusu olmuyor. DDR3 2GB Ram ile birlikte 2 MB ön bellekli işlemcisi bulunan bu muhteşem bilgisayarı çocuklarınıza yeni yıl hediyesi veya okul hediyesi olarak satın alabilirsiniz.

BİM 24 ŞUBAT 2017 AKTÜEL ÜRÜNLERİ – TIKLAYIN

Şimdi sıkı durun çünkü Bim aktüel ASUS bilgisayarın tam 500 GB hard-diski bulunuyor. Yani istediğiniz kadar video, resim ve oyunu depolamak için gerçekten bu bilgisayar alınır. İstediğiniz her türlü iş için bu bilgisayarı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hard-disk günümüzde SSD olarak tercih ediliyor ama bu bilgisayarda SATA olan bir diskin tercih edildiğini söyleyelim. Bilgisayarı satın aldığınızda direkt olarak Windows 10 işletim sistemine sahip oluyorsunuz. ASUS laptopta kurulan olan Windows 10 günlük yaşamda sizi oldukça rahat ettireceği gibi aynı zaman bilgisayarın ön yüzünde bulunan kamera ile toplantılara katılmak veya aileniz ile görüntülü konuşmak çok kolay olacak.

ASUS LAPTOP BİLGİSAYAR NOTEBOOK PİYASASINI HAREKETLENDİRECEK

2 yıl garantisi olan ASUS marka laptop bilgisayarı sizde 24 Şubat Bim aktüel ürünleri arasında bulabilirsiniz. Ürünü satın aldığınızda Windows 10 ve aynı zamanda laptop pilinin, kabloların ve yardımcı CD’lerin de paket olacağını düşünüyoruz. 15.6 inç ekrana sahip olan ASUS bilgisayarda ayrıca paylaşımlı ekran özelliği için ayrı bir VGA girişi de bulunuyor. Merak ettiklerinizi yorum olarak hemen aşağıdan ücretsiz olarak sorabilirsiniz.

Aktüel ürüne oy verin
(Lütfen oy verin)
Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bim-aktuel-subat-ayi-katalogu-bekleniyor

Bim aktüel Şubat ayı kataloğu bekleniyor

Bim aktüel ürünler Şubat ayı kataloğu vatandaşlar tarafından bekleniyor. Yayınlanacak kataloglar ile birlikte insanlar Şubat ayında alışveriş için ayıracağı bütçeyi belirleyebilecekler.

3 Yorumlar

  1. İyi akşamlar ..
    Asus laptopta Wireless ( Kablosuz)iletişim var mı?

  2. Kurulum yapılmış mı olucak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir