Arap sabunu hiç böyle görmediniz

Arap sabunu hiç böyle görmediniz dedik çünkü Bim marketlerinde bu sabun sıvı bir halde satışa sunuluyor. Haberimizi okumadan markete adım atmayın.


arap-sabunu-hic-boyle-gormediniz-HABERİ

Arap sabunu hiç böyle görmediniz dedik çünkü Bim marketlerinde bu sabun sıvı bir halde satışa sunuluyor. Genelde biz arap sabunu dediğimiz şeyi kalıp halinde görmeye alışkınız ama artık sıvı halde de evimize girecek diyebiliriz. Kredi kartı veya peşin para ile sadece 3 lira 95 gibi bir fiyat etiketi ile evlerinize sokabileceğiniz ürünün markasının Miss olduğunu söyleyelim. 1000 ml boyutuyla çok az para ödeyerek çok daha fazla bir arap sabunu alabilecek ve aynı zamanda bu sabunu temizlik işlerinizde kullanabileceksiniz. Arap sabunu sıvı olması elbette hepimizi şaşırtıyor ama artık Türkiye’de bu tarz teknoloji ile damıtılmış ürünler bulmak artık çok normal bir şey haline geldi.

Eski Türkiye’de bu tür şeyleri bulamıyorduk ve hatta büyüklerimizin anlattıklarına göre sabun almak için bile saatlerce sıra bekliyorduk. Artık böyle bir şeye gerek kalmadı ve istediğimiz zaman saniyeler içerisinde istediğimiz ürünü satın alabiliyoruz ki temizlik malzemeleri arasında en çok satılan şeylerden birisi olan arap sabununu bu fiyata sizde aktüel ürünler arasından satın alabileceksiniz.

ARAP SABUNU ALIRKEN DİKKATLİ OLUN

Aynı zamanda çok daha muhteşem bir şekilde ortaya çıkan değerleri kontrol edebileceksiniz ki zaten bu tür şeyleri ortaya çıkarmak bizim için çok sevindirici oluyor. Arap sabunu bazı şirketler çok büyük kötülük yaparak yağlardan üretiyor. İşte bu yüzden çamaşırlarda lekeler kalıyor ve çok değişik bir koku ile karşı karşıya kalıyoruz. Sizde Bim gibi kurumsal marketlerden ve güvenilir diğer markalardan temizlik malzemeleri almaya özen gösterin.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

24-parca-luks-segment-porselen-yemek-takimi-markasi

24 parça lüks segment porselen yemek takımı markası

24 parça lüks segment porselen yemek takımı markası elbette insanların merak ettiği konular arasında oluyor. Bu yazımızda sizlere konu hakkında ayrıntılı bilgi verdik. Tıklayın ve marka hakkında detayları öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir