Araç içi DVR kamera kapış kapış gidecek

Araç içi DVR kamera kapış kapış gidecek diyoruz çünkü son zamanlarda arabada veya yolculuk sırasında video çekmek tam anlamıyla trend oldu.


arac-ici-dvr-kamera-kapis-kapis-gidecek

Araç içi DVR kamera kapış kapış gidecek diyoruz çünkü son zamanlarda arabada veya yolculuk sırasında video çekmek tam anlamıyla trend oldu. Bu ürün birçok kişiyi heyecanlandırıyor çünkü bu ürün 44 lira 50 kuruşluk satış etiketi ile de dikkatleri üstüne çekiyor. Birçok kişinin merak ettiği bu haberleri sizde Bim aktüel ürünler sitesinden takip edebilirsiniz. İsterseniz bu kamera ile birlikte video çekebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz. İsterseniz de sabit bir yere koyup güvenliğiniz için 24 saat kamera kaydı yapabilirsiniz. Ürünün özelliklerine değinmeden önce bu ürünün çok fazla satılacağından oldukça eminiz diyebiliriz.

2.4 inç ekrana sahip olan bu DVR kameranın LCD ekranı bulunuyor. Bu özellikleri ile oldukça muhteşem bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. 6 Ocak 2017 Bim aktüel ürünler kataloğunda olan bu ürünün bir diğer özelliği ise JPEG formatında fotoğraf çekimi yapabiliyor olmasıdır. Araba ile giderken kamera yerine fotoğraf çekimi yapmak içinde bu muhteşem kamerayı kullanabilirsiniz. Arabanızla kamp yapmayı seviyorsanız da yine bu muhteşem kamerayı uygun fiyata almak çok yerinde bir hareket olacaktır. Hareket algılama özelliği ile anlık çekimlerde de oldukça profesyonel bir cihaz ile karşı karşıya olduğunuzu satın aldığınız an anlayacaksınız.

MİKROFONLU ARAÇ İÇİ DVR KAMERA ÇOK SATACAK

Mikrofonlu olmasının yanında video çekimi de yapabildiğiniz bu kameraya gerekli aparatları aldığınızda su altında da kullanmak mümkün olacaktır. Bunun yanında 50 ile 60 Hz frekans aralığında olan ürünün çekim frekansı oldukça kaliteli bir duruma sahiptir. Ürünün ekranında saat ve tarih kısmı da yer alıyor. Herhangi bir kamp yerinde saati merak ettiğinizde sizde bu ürüne göz atarak direkt olarak tarihi veya saati görüntüleyebilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: ALİ DARLI

Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra gazeteciliğe adım atan Ali Darlı siyaset ve yaşam haberlerini sizlere iletmekle görevlendirilmiştir. Basketbol ve masa tenisi oynamayı çok seviyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

evcil-hayvanli-bebekler-farkli-renk-secenegiyle-satilacak

Evcil hayvanlı bebekler farklı renk seçeneğiyle satılacak

Evcil hayvanlı bebekler farklı renk seçeneğiyle satılacak deyince birçok kız çocuğunun havalar açacağını söyleyebiliriz. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir