5 kilo makarna paketi raflara sığmayacak

5 kilo makarna paketi Bim aktüel ürünlerinde yer alıyor ama bu makarna paketi raflara sığmayacak çünkü gerçekten 5 kiloluk paketler oldukça büyük olacaktır diye tahmin ediyoruz.


5-kilo-makarna-paketi-raflara-sigmayacak

5 kilo makarna paketi Bim aktüel ürünlerinde yer alıyor ama bu makarna paketi raflara sığmayacak çünkü gerçekten 5 kiloluk paketler oldukça büyük olacaktır diye tahmin ediyoruz. Öğrenci evlerinde sık sık görülen ama aynı zamanda evlerde de vazgeçilmez bir lezzet olan makarnanın 5 kiloluk paketi sadece 7 lira 50 kuruş gibi makul bir fiyatlara satışa sunulacak. Boncuk ve orta uzun modellerinin olduğu bu makarna poşetlerini öğrenciler alabilirler çünkü ucuz olmasının yanında bir evin uzun süre erzak ihtiyacını karşılayacaktır. Doğa marka bu makarnalar ile yapabileceklerinizi bu haberimizde sizlere aktaracağız.

İlk olarak ele almak istediğimiz konu sebzeli makarna yapmaktır. Oldukça keyifli olan bu makarnayı yapmak hem eğlenceli hem de ağız sulandırıcı bir seviyeye sahiptir. Örnek vermek gerekirse makarnayı haşlarken üstüne koyulacak şeylerden bahsedeceğiz. Makarnanın suyu kaynamaya başlayınca sizde Bim marketlerinden aldığınız garnitür kavanozunun susuz bir şekilde tencereye atın. Hemen akabinde istediğiniz birçok besin ögesini de tencereye atarak 5 dakika kadar bekleyin.

SAĞLIKLI BESLENMEK İÇİN TAZE MAKARNA YİYİN

Bunun yanında makarnanın günlük olarak yapılmasını tercih ediyoruz. Yani bazı evlerde makarna veya herhangi bir yemek yapılıyor ve haftalarca o yemek yeniyor. İşte bu yüzden buzdolabına lanet okuduğumu hatırlıyorum. Sizde taze ve sağlıklı bir öğün için Doğa marka bu makarnaları Bim aktüel ürünleri arasında kredi kartı veya nakit para ile satın alabilirsiniz diye düşünüyoruz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bimde-satilan-cikolatali-keklerin-zarari-nedir

Bim’de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir?

Bim'de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir sorusuna yanıt aradığımız bu yazımızda sizlere 7 Şubat 2016 aktüel ürünlerinde olan kekten bahsedeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir