4 Aralık Bim Ürünleri


Genellikle Salı günü ürünleri söz konusu olduğunda evde temizlik seçeneklerinin ön plana çıktığını görüyoruz. Bim 4 aralık Salı günü için de bu geleneği bozmamış diyebiliriz. Bimde bu hafta bimaktuelurunler.net olarak sizinle detaylı bir inceleme yapmaya karar verdik. Hazırsanız başlayalım…

Deterjan Hazneli Mop

Mr Green marka ve 49.95 tl fiyata sahip deterjan hazneli mop bu haftanın en dikkat çekici ürünleri arasında yer alıyor. Ben henüz erken olsa da birkaç farklı yedeği ile stok yapmayı düşünüyorum. Hazır konu yedeğinden açılmışken bu ürünün yedeğinin 8.95 tl lik fiyata satıldığını da hatırlatalım.

Bingo Matik toz deterjan 37.90 tl lik fiyatı ile bu haftanın dikkat çekenleri arasında yer alıyor. Üstelik 8 kg olması da sizi rahatlatacaktır.

Bimde Satılan Bulaşık Makinesi Tableti

Bim aktüel ürünleri her geçen gün farklı seçenekleri ile dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Öncelikle Bind Activit Premium Bulaşık makinesi deterjanına 34.90 tl den Bulaşık makinesi temizleyicisine 4.95 tl den sahip olabiliyorsunuz. Bunun dışında Bulut Çamaşır yumuşatıcısını satın almak için 12.95 tl ve Peros bulaşık deterjanu için 16.95 tl yeterli oluyor.

Bu haftanın temizlik haftası olacağını söylemiştik. Bunun dışında Fairy bulaşık süngeri 7.95 tlden alıcı bulurken. Bind activit bulaşık makinesi kokusu için sadece 5.95 tl ödemeniz yeterli olacaktır.

Mutfak ve Yüzey Temizleyiciler

Oldukça uygun fiyat seçeneği ile Hyper Active mutfak ve banyo temizleyici ürünlerine 15.95 tlden sahip olabilirsiniz. Bunun dışında Ace çamaşır suyu ve power jel seçeneklerine sahip olmak için sadece 6.95 tl ödemeniz yeterli olacaktır.

Son zamanların en çok dikkat çeken ve en sık sorulan ürünleri arasında yer alan miss 1 litre kireç çözücü ürününün sadece 7.95 tlden alıcı bulduğunu belirtmek gerekiyor. Bunun dışında ABC yüzey temizleyici 8.95 tl ve Miss Arap Sabununun sadece 5.95 TL olduğunu belirtebiliriz.

Son olarak antifirizli cam suyunun 5 litrelik şişelerinin sadece 12.95 tl olduğunu belirtelim. Bimde bu hafta ürünlerinin bu bakımdan ön plana çıktığını da söylemeden geçmemek gerekiyor. Tüm ürünler ve diğer seçenekler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için sadece adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Tüm ürünler hakkında detaylı bilgilere buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin…

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir