32 GB Micro SD kart adaptörü ile satışa çıkıyor

32 GB Micro SD kart adaptörü ile satışa çıkıyor ve birçok teknoloji seveninin bu ürünü almak için gün saydığını da söylemek gerekiyor.


32-gb-micro-sd-kart-adaptoru-ile-satisa-cikiyor

32 GB Micro SD kart adaptörü ile satışa çıkıyor ve birçok teknoloji seveninin bu ürünü almak için gün saydığını da söylemek gerekiyor. Birçok akıllı telefon yükseltilebilir bir hafıza boyutuna sahiptir. Dolayısıyla ortaya çıkan bu durum tam anlamıyla bizleri şaşırtıyor diyebiliriz. Konu ile ilgili olarak detayları kontrol etmek için de sizde 6 Ocak 2017 günü mağazalarda güler yüzlü personellerden bilgi alabilirsiniz. Sadece 24 lira 90 kuruş fiyat etiketi ile aktüel bölümde yerini alacak olan SD kart hakkında yorumlarımızı hemen burada sizlere aktaralım.

4K VİDEO KAYITLARI İÇİN TASARLANDI

Bu muhteşem ve kaliteli olan kartı isterseniz tabletlerde, isterseniz kameralarda ve isterseniz de akıllı telefonlarda kullanabilirsiniz. Her yerde kullanabileceğiniz bu ürün fiyatı ve özellikleri ile dikkatleri üstüne çekiyor. 32 GB olması en çok etkilediği özellikleri arasında oluyor diyebiliriz. Konu ile ilgili olarak merak edilen bazı detayları açıklamak için gün sayıyoruz. 4K video kaydı için uygun olduğu gibi aynı zamanda 1080p video kayıtları için de oldukça uygun bir ürün olduğunu belirtelim. Fiyat ve performans ürünü olarak biliniyor.

YÜKSEK TRANSFER HIZI İLE ORTAYA ÇIKIYOR

Transfer hızı olarak ta oldukça yüksek bir seviyede olan bu ürünü sizde satın almak için Bim aktüel ürünleri arasında olan ürünleri takip edebilirsiniz. Detayları öğrenmek için yapılması gereken tek şey bu olacaktır diyebiliriz. Mühendisler için çok muhteşem bir üründür çünkü yüksek kapasitesi sayesinde birçok projeyi burada saklamak mümkün olacaktır.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: YAREN DURMAZ

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde ileri seviye Almanca eğitimi alan Yaren Durmaz boş zamanlarında ve akşamları son dakika haberlerini sizlere aktarıyor. Voleybol ve alışveriş onun için hayatın en anlamlı şeyidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir