30 Kasım Aktüel Ürünler


Bim 30 kasım ile birlikte teknoloji sayfasını açıyor diyebiliriz. Öncelikle merak ettiğiniz herhangi bir soru olursa yorum bölümünden yazabilir ve bimde bu hafta bölümünü favoriler kısmına ekleyebilirsiniz. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde diğer adreslerden önce davranarak bu içerikleri sizinle buluşturmayı amaçlıyoruz.

Bim de Satılan Laptop

Öncelikle bu ürünle başlamak istiyorum. Bim Hometech Alfa Notebook ürününü sadece 999 tl ve 6 taksit imkanı ile bizimle buluşturuyor. Peki ama bu laptop alınır mı? Genellikle forumlarda yazılan “bimde satılan laptop alınır mı” sorusunu bir laptoptan ne beklediğinize bağlı olarak cevaplandırmak daha mantıklı olacaktır.

Genel özellikleri ile bu notebookdan bahsedecek olursak 13,3” ekrana Windows 10 işletim sistemine ve celeron işlemciye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Pil kapasitesinin 4500 mah olması biraz bilgisayarın özelliklerinin üstüne çıkmasını sağlamışsa da yine de 32 gb dahili hafızası ve usb ile artırılabilir özelliğe sahip olması gibi artılarını bir kenara bırakacak olursak aktif olarak bilgisayar kullanan kişiler tarafından alınmasını tavsiye etmem. Özellikleri bakımından biraz teknolojiyi yakalıyor gibi görünse de alt segmentte yer alan bir notebook olduğunu söylemek gerekiyor.

Bimde Bu Hafta Yazıcı

Bir diğer bu hafta ürünü ise deskjet 2620 all in one yazıcı olarak dikkat çekiyor. Yazıcıya sadece 169 tl den sahip olabiliyorsunuz. Genel özelliklerine baktığımız zaman wifi kablosuz bağlantıya sahip olması tarama ve kopyalama özelliklerini barındırıyor olması da yazıcıyı cazip kılmış.

Oyuncu Kulaklığı

Bu haftanın en dikkat çekici özellikleri arasında katlanabilir mikrofon ve uzatma kablosu ile oyuncu kulaklığı ilk sırada yer alıyor. Güçlü ses ve kulak başlıklarının dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Ben bu tarz ürünlerin kulağı pek rahat ettirmediğinden şikayetçiyim. Siz yine de bir deneyin isterseniz.

Bimde bu hafta ürünleri arasında kablosuz şarj ünitesi, taşınabilir şarj cihazı ve oyuncu Mouse klavyesinin yanı sıra usb çoklayıcı da bulunuyor. Bu hafta ürünlerin ilk sayfasını tamamen sizin için teknoloji köşesi şeklinde yorumlamak mümkün olabilir.

Bunun dışında yağmurluk ve lisanslı çocuk şemsiyesinin yanı sıra 39.90 tl ye yağmurluk ve 29 tlye termo taban kadın erkek bot satıldığını da unutmamak gerekiyor.

Bimde bu hafta köşesinde ürünlerin devamına göz atmak için bimde bu hafta 30 kasım tıklayabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir