3 Ayaklı lambader taksitle satılacak

3 Ayaklı lambader birçok müşterinin merakla beklediği gibi taksitle satılacak. Bu ürün aslında son zamanlarda her evde görülmeye başlandı .


3-ayakli-lambader-taksitle-satilacak

3 Ayaklı lambader birçok müşterinin merakla beklediği gibi taksitle satılacak. Bu ürün aslında son zamanlarda her evde görülmeye başlandı diyebiliriz çünkü artık evlerinde modern bir hava yaratmak isteyen insanlar internetten bu tür araştırmaları çok daha fazla merak ediyorlar. Konu ile ilgili olarak bu ürünün fiyatını ilerleyen paragraflarda sizlere aktaracağız. İlk olarak sizlere bu lambederin ayaklarından bahsedelim. 3 tane ayağın hepsinin yüzde yüz çam ağacından üretildiğini söyleyelim. Yayınlanan katalogda böyle yazıyor. 20 Ocak aktüel kampanyasında yer alan bu ürünü kredi kartına taksit avantajıyla satın alabilirsiniz.

Haberimize devam ederken sizleri diğer özellikler ve fiyat hakkında bilgilendirmek istiyoruz. İlk olarak söylemek istediğimiz şeylerden birisinin kesinlikle çok ucuz bir fiyat ile raflarda olacağı ile alakalı olacaktır. Sadece 79 lira 50 kuruş gibi bir fiyat ile satışa çıkan bu ürünü evinize aldığınızda ortamın değiştiğini göreceksiniz. Yani bu lambeder dekoratif olarak her yerde uyum sağlayabilir ama yatak odalarında çok daha fazla tercih edilen bir üründür. Ürünün diğer ilgi çekici yanı ise kumaş kaplamalı olmasıdır.

KUMAŞ KAPLAMA LAMBADER SATIŞA ÇIKIYOR

Kumaş kaplama olan çift katman şapkanın yaydığı ışık çok daha loş bir ortama sahip olduğu için insanların merak ettiği bir şeyde cevaplanmış oluyor. Bu aslında tamamen aydınlatmak içinde yada sadece ışık olsun yeter diyenler içinde tasarlanmış bir üründür. Kredi kartı ile alabileceğiniz gibi ayrıca nakit para ile de satın alabilirsiniz. Yine özel bir kablo ile satışa çıkacağı haberini verdiğimiz bu muhteşem lambederin diğer detaylarını sizde buradan öğrenebilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bim-aktuel-3-subat-cuma-kampanyasinda-dizlik-var

Bim aktüel 3 Şubat Cuma kampanyasında dizlik var

Bim aktüel 3 Şubat Cuma kampanyasında dizlik var ve bu dizlik fiyatı ile dikkatleri üstüne çekiyor. Bu dizliği niye satın almam gerekiyor diye merak ediyorsanız az sonra ürün fiyatını ve diğer bilgileri sizlere aktaracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir